کد مطلب: 90088 تعداد بازدید: ۷۸

مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان:

خانم داوودی جان های تشنه به معارف الهی را با زلال چشمه سار ایمان و تعهد و تقیّد سیراب کرد

پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹:۳۲
تعهد، دلسوزی و اخلاق مداری از او بانویی عالم، فاضل، تلاشگر و خستگی ناپذیری ساخت تا جان های تشنه به معارف الهی را با زلال چشمه سار ایمان و تعهد و تقیّد سیراب نماید.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان در پی درگذشت خانم داوودی معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران کشور پیام تسلیت صادر کرد که به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إنالله و إنا إلیه راجعون

ارتحال استاد وارسته، متعهد، مبلغ انقلابی خانم داوودی معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران موجب تالم و تأثر فراوان گردید.

این استاد عالیقدر سالیان متمادی از حیات باارزش خود را در راه دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم و خدمت به مکتب اهل بیت علیهم السلام گذراند.

تعهد، دلسوزی و اخلاق مداری از او بانویی فاضل، تلاشگر و خستگی ناپذیری ساخت تا جان های تشنه به معارف الهی را با زلال چشمه سار ایمان و تعهد و تقیّد سیراب نماید.

بدون شک، حوزه های علمیه خواهران کشور خاطرات و تلاش های آن بانوی وارسته را فراموش نخواهد کرد و برای همیشه در اذهان دوستان و شاگردان و علاقمندانش باقی خواهد ماند.

در شب شهادت مظلومانه امام موسی کاظم(ع) از خداوند منان می خواهیم که روح بزرگ آن فقیده سعیده را با اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام محشور نماید.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان ضمن تسلیت این ارتحال جانسوز به حوزه های علمیه خواهران کشور و همکاران محترمشانبه ویژه حضرت حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور(زیدعزه) مدیر محترم مرکز، همسر مکرم آن عزیز سفرکرده حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای هاشم پور(زیدعزه) و تمام بازماندگان محترم به ویژه فرزندان عزیز ایشان، برای آن مرحوم‌ حشر با ائمه اطهار علیهم السلام و برای تمام بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه الهی خواستاریم.