کد مطلب: 89980 تعداد بازدید: ۷

پیام مهم آیت الله نورمفیدی نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان خطاب به مردم ایران:

برای حفظ جان خویش و عزیزانتان جز برای امور ضروری از منزل خارج نشوید

دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۳:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان گفت: بار دیگر متواضعانه از شما مردم عزیز بویژه مردم شریف استان گلستان درخواست می نمایم برای حفظ جان خویش و عزیزانتان و بمنظور قطع زنجیره انتقال بیماری از حضور در اماکن عمومی و خیابان ها پرهیز نموده و جز برای امور ضروری از منزل خارج نشوید.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، متن پیام به این شرح است:

 

بسمه تعالی

روزهای سخت و تلخی را سپری می کنیم. بسیاری از هموطنان عزیزمان در بستر بیماری و جمعی نیز در اثر بیماری کرونا جان باخته اند. مردم و دست اندرکاران امور بویژه رهبر معظم انقلاب و دولت محترم و نیز کادر درمانی و وزارت بهداست همه توان خود را برای دفع این خطر به کار بسته اند.

در این شرایط ضمن امید به فضل و رحمت الهی و عنایات ویژه امام عصر(عج) مهم ترین عاملی که می تواند این تلاش ها را ثمر بخش کرده و باعث کوتاه تر شدن دوران این بیماری فراگیر شود، عدم حضور در اماکن عمومی، اجتماعات و خیابان ها است.

بر اساس برخی گزارش ها و مشاهدات، هنوز عده ای به این مهم توجه نکرده و کماکان در اماکن عمومی حاضر می شوند.

اینجانب بار دیگر متواضعانه از شما مردم عزیز بویژه مردم شریف استان گلستان درخواست می نمایم برای حفظ جان خویش و عزیزانتان و بمنظور قطع زنجیره انتقال بیماری از حضور در اماکن عمومی و خیابان ها پرهیز نموده و جز برای امور ضروری از منزل خارج نشوید.

این مهم ترین توصیه ای است که مسئولین امر کرارا  بر آن تاکید کرده و می کنند. باشد که هر یک از ما بدینوسیله در این جهاد فی سبیل ا... مشارکت نموده و به سهم خویش در رفع آلام و مصائب مردم عزیز کوشا باشیم.

 

سید کاظم نورمفیدی

٩٨/١٢/٢٦