کد مطلب: 88807 تعداد بازدید: ۱۵

امام جمعه نگین شهر:

امام خمینی(ره) با فعالیت های تشکیلاتی انقلاب را به پیروزی رساند

دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴:۴۵
امام جمعه نگین شهر گفت: حضرت امام(ره) با فعالیت های تشکیلاتی پیروز شد و بستر را برای پیاده کردن احکام و آموزه های دین اسلام آماده کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، نشست گفتمان انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه نگین شهر در جمع طلاب و کارکنان مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها آزادشهر برگزار شد.

در این نشست، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی گفت: با مطالعه تاریخ متوجه می شویم که در دوران رژیم پهلوی، ظلم، فساد، فقر و تبعیض در بین مردم بی نهایت بود و رژیم پهلوی با علنی کردن فساد و کشف حجاب و بنا کردن مکان های فساد مردم را به خود مشغول می کرد تا از این طریق بتواند قرآن و آموزه های دینی را از بین برده و از مردم دور کند.

وی ادامه داد: به گفته مقام معظم رهبری مدظله العالی، حرکت و قیام امام خمینی(ره) به ما آموخت که تا مرز معصوم شدن می توان پیش رفت و این افسانه نیست؛ حضرت امام(ره) با فعالیت های تشکیلاتی پیروز شد و بستر را برای پیاده کردن احکام و آموزه های دین اسلام آماده کرد.

امام جمعه نگین شهر اظهار کرد: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، زمینه و ظرفیت برای انجام فعالیت های مختلف و رسیدن به اهداف و مقاصد بلند مهیا شده است و ما باید در این مسیر و پیشبرد نظام و دین اسلام با توکل و شتاب حرکت کنیم.

حجت الاسلام بهرامی خطاب به طلاب گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید و اهتمام مقام معظم رهبری مدظله العالی نسبت به جوانان است و اگر ایفای نقش طلاب در تبیین مسائل، بیان احکام و آموزه های دینی، آشنایی صحیح اعتقادات نسبت به جوانان جامعه به خوبی صورت بگیرد، در پیشرفت و تعالی آنها تاثیرات زیادی خواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما دو آزمون بزرگ را در پیش رو داریم؛ یکی راهپیمایی ۲۲ بهمن و دیگری انتخابات نمایندگان مجلس است که در این زمینه باید در آگاهی دادن به مردم و شرکت در انتخابات، بسیار تبلیغ کرد.