کد مطلب: 88276 تعداد بازدید: ۲۵

امام جمعه شهر فاضل آباد:

مبلغان در دهه فجر از دستاوردهای مادی و معنوی انقلاب سخن گویند

جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵:۳۲
امام جمعه شهر فاضل آباد گفت: در آستانه دهه فجر مبلغان حوزه با ظرافت و مهارت، پیروزی انقلاب را که یک ایام الله است به مردم یادآوری نمایند و از دستاوردهای مادی و معنوی و عوامل و آفت های انقلاب سخن گویند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، حجت الاسلام والمسلمین نجفعلی قاسمی در جلسه اساتید مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) در خصوص ایام الله بیان کرد: یکی از وظایف مهم حوزه های علمیه یادآوری ایام الله به مردم است، مانند حضور میلیونی مردم فهیم ایران و دیگر کشورها در تشییع جنازه بی نظیر سردار سلیمانی و حمله بسیار دقیق و شجاعانه سپاه پاسداران به دشمن.

وی با بیان این که دشمن در پی غفلت مردم از این دو ایام الله و به حاشیه بردن این حوادث مهم بوده و با تمام توان توطئه هایی در این زمینه انجام داده است، افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) یک تنه و با هوشمندی فوق العاده در خطبه های نماز جمعه انقلابی، جانی تازه به این دو ایام الله بخشید و نقشه های دشمن را خنثی نمود و دقت در تشخیص اولویت ها را به مردم یادآوری کرد.

امام جمعه شهر فاضل آباد خاطرنشان کرد: در آستانه دهه فجر مبلغان حوزه با ظرافت و مهارت، پیروزی انقلاب را که یک ایام الله است به مردم یادآوری نمایند و از دستاوردهای مادی و معنوی و عوامل و آفت های انقلاب سخن گویند.

حجت الاسلام قاسمی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر دقت در بیانیه گام دوم افزود: بیانیه گام دوم انقلاب نسخه شفا بخش و چراغ راه چله دوم انقلاب است و رسالت طلاب نسبت به این بیانیه، علاوه بر مطالعه دقیق و تبیین فرازهای آن برای خود و دیگران، تلاش بسیار در عملیاتی کردن آن است که برای عملیاتی کردن آن با توجه به نکات موجود در بیانیه، واگذاری عرصه به جوانان خوش فکر و انقلابی و مومن و متدین است.

وی در بخش پایانی سخنان خود با استناد به حدیث حضرت فاطمه(س) گفت: اگر کسی برای خدا کار کند و اخلاص داشته باشد خداوند برترین و مهم ترین برکات زندگی را به سوی او روانه می کند؛ در این حدیث، یکی از آثار اخلاص را محبوبیت و بصیرت دانسته است، چنانچه راز محبوبیت سردار سلیمانی اخلاص او بوده است که نه تنها در ایران بلکه در جهان شهرت و محبوبیت یافت.

در ادامه جلسه مدیر و معاونین، نکاتی در خصوص برنامه ها و فعالیت های نیمسال دوم مدرسه بیان کردند.