کد مطلب: 88266 تعداد بازدید: ۳۴

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان:

نشست علمی «سوژه های سخن در فاطمیه» در گرگان برگزار شد

پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴:۳۹
مدیر حوزه علمیه خواهرن گلستان گفت: نشست علمی «سوژه های سخن در فاطمیه» با حضور اساتید، روحانیون و مبلغان خواهر و برادر استان در شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم سیده نفیسه حسینی واعظ بیان کرد: حضرت فاطمه(سلام الله علیها) برترین الگو و اسوه برای زنان است و باید برای فرهنگ سازی زندگی ایشان، ترویج سیره و تبدیل آن به سبک زندگی برای عصر حاضر، بیش از پیش اهتمام داشته باشیم.

وی با بیان اینکه خاندان وحی نبوت به عنوان بهترین اولیاء الهی دارای سبک زندگی الهی بودند، افزود: زندگی اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) راهنمای بسیار روشنی برای کسانی است که به دنبال دستیابی به بهترین حیات دنیوی و اخروی هستند و در برخی احادیث شیعه به پیروی از ایشان به التزام و تبعیت عملی از سبک زندگی تاکید شده است.  

مدیر حوزه علمیه خواهرن گلستان اعلام کرد: جهت ساماندهی طلاب و بهر برداری بهتر از ایام فاطمیه و معرفت افزایی شرکت کنندگان در مراسمات فاطمیه، نشستی از سوی مدیریت حوزه علمیه برادران با مشارکت مدیریت حوزه خواهران استان با محوریت «سوژه های سخن در فاطمیه» در مدرسه علمیه امام خمینی(رض) گرگان برگزار شد.

حسینی واعظ گفت: در این نشست یک روزه که اساتید، روحانیون و طلاب خواهر از سراسر استان حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین براتی از ستاد غدیریه قم، پیرامون اهمیت زیارت نامه حضرت فاطمه(سلام الله علیها) و بررسی سند آن، و حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی کارشناس برنامه سمت خدا به محوریت «سوژه های سخن در فاطمیه» به سخنرانی پرداختند.