کد مطلب: 87077 تعداد بازدید: ۴۰

سرپرست مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول:

خون بهای شهادت سردار سلیمانی و یاران شهیدش نابودی اسرائیل است

جمعه ۱۳ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۶:۴۴
سرپرست مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول گفت: در راه مقاومت و مجاهدت، ذره ای سستی به دل راه نخواهیم داد و بی تردید خون بهای شهادت سردار سلیمانی و یاران شهیدش نابودی اسرائیل است.

در پی شهادت سردار سلیمانی خانم ترقی در گفت و گو با روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، با اشاره به آیه 23 سوره احزاب، به روح بلند رهبرکبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(رض) و روان پاک شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم درود فرستاد و اضافه کرد: شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه ایشان به ویژه ابومهدی المهندس را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحنا له الفداء) و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می کنیم.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری «شهادت، پاداش تلاش بی وقفه ی ایشان در همه ی این سالیان بود و خوشا به سعادت ایشان»، گفت: شهادت، شروع بالندگی است و قطعا با فقدان این چهره های مقاومت، مبارزه ملت ما با دشمن سرسخت؛ آمریکا و اسرائیل، با قدرتی بیشتر از قبل ادامه خواهد یافت.

سرپرست مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول اضافه کرد: در راه مقاومت و مجاهدت، ذره ای سستی به دل راه نخواهیم داد و بی تردید خون بهای شهادت سردار سلیمانی و یاران شهیدش نابودی اسرائیل است.

ترقی، ابراز کرد: مسئولین، اساتید و طلاب این مدرسه تنفر و انزجار خود را از این حرکت سبعانه استکباری اظهار نموده و اعلام می داریم سلیمانی ها در راهند و انتقام سختی از آنها خواهند گرفت.