کد مطلب: 87076 تعداد بازدید: ۳۸

مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) گنبدکاووس:

سردار سلیمانی الگویی برای مسلمانان جهان در پیروی از ولایت و مقاومت در مقابل تروریست بود

جمعه ۱۳ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۱۰
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) گنبدکاووس گفت: سردار سلیمانی الگوی کاملی برای تمام مسلمانان جهان در پیروی از ولایت و مقاومت در مقابل تروریست است؛ ایشان با شهادت خود به همه آموختند در راه رسیدن به ارزش های والای انسانی باید تا پای جان ایستاد.

خانم فریبا تیموری در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی در نزدیک فرودگاه بغداد و شهادت پرافتخار سردار حاج قاسم سلیمانی به همراه چند تن دیگراز فرماندهان جبهه مقاومت، در گفت و گو با روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان بیان کرد: خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده نظامی و بزرگ مرد عرصه جهاد و مقاومت در مقابل استکبار جهانی حادثه ای ناگوار بود.

وی افزود: سردار سلیمانی، فرماندهی باتدبیر و ولایتمدار بودند که همواره در پی اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) بودند.

مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) گنبدکاووس اظهار کرد: سردار سلیمانی الگوی کاملی برای تمام مسلمانان جهان در پیروی از ولایت و مقاومت در مقابل تروریست است؛ ایشان با شهادت خود به همه آموختند در راه رسیدن به ارزش های والای انسانی باید تا پای جان ایستاد.

تیموری تاکید کرد: دشمنان بدانند با شهادت سردار قاسم سلیمانی نه تنها مقاومت و ظلم ستیزی ملت ایران خاموش نمی شود بلکه مردم ایران اسلامی به پشتوانه خداوند و به پاس خون شهیدان خود، همچنان در راه رسیدن به نابودی استکبار جهانی تلاش می کنند.