کد مطلب: 86419 تعداد بازدید: ۴۳

در اجلاس سراسری ستاد همکاری های آموزش و پرورش با حوزه های علمیه:

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان، برترین عضو حوزوی کمیته های همکاری کشور شناخته شد

پنجشنبه ۵ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۳۲
روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: در اجلاس سراسری ستاد همکاری های آموزش و پرورش با حوزه های علمیه، از تلاش های مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم قربانی نژاد بیان کرد: در اجلاس سراسری ستاد همکاری های آموزش و پرورش با حوزه های علمیه، از تلاش های مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان به عنوان برترین عضو حوزوی کمیته های همکاری کشور تقدیر به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، در متن این تقدیر آمده است: خدمتگزاری در عرصه مقدس تعلیم و تربیت و قدم نهادن در مسیر رشد و شکوفایی و بالندگی نسلی نو و پویا و پرورش انسان هایی معتقد، متدیّن، کارآمد، متعهد و اندیشه ورز، رسالت و هدف والای انبیا و اولیای الهی بوده است.

اکنون که به مدد الهی و با مساعدت و همراهی تلاشگران عرصه ی تعلیم و تربیت، شاهد بالندگی و رشد همکاری های تربیتی و علمی حوزه های علمیه و آموزش و پرورش هستیم، بر خود فرض می دانیم ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات خالصانه جنابعالی، انتخاب شما را به عنوان برترین عضو حوزوی کمیته های همکاری کشور تبریک گوییم.

امید است در ظلّ توجهات ولی عصر اروحنا فداه در تحقق اهداف اسلام عزیز و آرمان های انقلاب اسلامی تحت هدایت مقام معظم رهبری مد ظله العالی موفق و پیروز باشید.