کد مطلب: 83842 تعداد بازدید: ۱۹

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) کلاله:

شیعه و سنی مراقب توطئه های تفرقه انگیز دشمنان باشند

شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۴:۰۰
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) کلاله گفت: اهمیت وحدت، با بصیرت افزایی بین شیعه و سنی به دست می آید، به این معنا که مسلمانان جهان به جزیی ترین اهداف دشمنان توجه داشته باشند و نگذارند توطئه های آنها باعث تفرقه واختلاف شود.

خانم ام البنین میرعرب طی گفت و گویی با روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، با تبریک ولادت حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم) و امام جعفر صادق(علیه السلام) وهفته وحدت به مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، علمای شیعه و سنی و عموم مسلمانان جهان، بیان کرد: امروزه وحدت مسلمانان جهان، گران ترین مسئله برای استعمارگران و بیگانگان است.

وی افزود: دشمنان از هرحربه ای برای ضربه زدن به پیکره وحدت بهره می برند که باید مراقب بود زیرا دشمن با بزرگ جلوه دادن اختلافات جزئی بین شیعه و سنی قصد تفرقه و دشمنی در بین مسلمانان را دارد تا با مشغول کردن به مسائل جزئی آنها را از اهداف اصلی شان دور کند و خود زمام امور را به دست گیرد.

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) کلاله خاطرنشان کرد: طبق فرمایش گرانقدر مقام معظم رهبری مد ظله العالی؛ «فکر وحدت اسلامی یک فکر زود گذر و تازه پا نیست، بلکه از اعماق دل ما می جوشد»، هر کشوری که متحد باشد و هیچ گونه اختلاف ویرانگری نداشته باشد، جامعه ای عاری از تفرقه به دنبال دارد و  قطعا در مقابل هرگونه دشمنی شکست ناپذیر خواهد شد.

میرعرب اظهار کرد: با توجه به اهمیت وحدت، باید این مسئله بیشتر مورد اهمیت قرار داده شود و این به دست نمی آید مگر با بصیرت افزایی بین شیعه و سنی، به این معنا که مسلمانان جهان به جزیی ترین اهداف دشمنان توجه داشته باشند و نگذارند توطئه های آنها باعث تفرقه واختلاف شود.

وی در پایان تاکید کرد کهباید با یکدیگر متحد شویم واجازه ندهیم دنیای اسلام از جانب دشمنان ضربه پذیر شود.