کد مطلب: 83054 تعداد بازدید: ۱۸

مبلغ مدرسه علمیه صدیقه فاطمه(س) گرگان:

پیاده روی اربعین پایه گذار تمدن مهدوی است

یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۴:۲۹
خانم قادری مبلغ مدرسه علمیه صدیقه فاطمه(س) گرگان گفت: پیاده روی اربعین عامل پایه گذاری تمدن مهدوی است و تمام کسانی که در اربعین حضور دارند به گونه ای آمادگی خود را برای حکومت مهدوی اعلام می کنند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم طاهره قادری در مراسم عزاداری امام حسین (علیه السلام) که با حضور طلاب و کارکنان مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه (سلام الله علیها)  گرگان برگزار شد، با اشاره به فضیلت زیارت اربعین بیان کرد: شرکت در پیاده روی اربعین یعنی حضور در عزاداری امام حسین (علیه السلام) با پیام و هدفی بزرگتر که لبیک یا حسین سال شصت و یک هجری با لبیک یا مهدی عصر ظهور متصل شود.

وی افزود: حضرت مهدی هر روزه ندای «هل من ناصر ینصرنی» را سر می دهد و این همایش بزرگ یعنی لبیک یا مهدی و به عبارتی پاسخ به ندای امام زمان(عج) است.

مبلغ مدرسه علمیه صدیقه فاطمه(س) خاطرنشان کرد: هر ساله شرکت میلیون ها میلیون عاشق حق طلب و حقیقت خواه در این پیاده روی باعث شده تا بیش از پیش ترس در دل دشمنان ایجاد شود.

قادری با طرح این سوال که چرا دشمن از اربعین می ترسد؟، پاسخ داد: شرکت کنندگان در این راهپیمایی عظیم با شعار «حب الحسین یجمعنا» به سمت نابودی ابدی دشمن حقیقی صهیونیزم و شیطان بزرگ آمریکا و ایادی آن گام بر می دارند و ادامه دهنده حرکت حضرت زینب (سلام ا.. علیها) در رسوایی و نابودی دشمن هستند.

وی تصریح کرد: پیاده روی اربعین عامل پایه گذاری تمدن مهدوی است و تمام کسانی که در اربعین حضور دارند به گونه ای آمادگی خود را برای حکومت مهدوی اعلام می کنند.

مبلغ حوزه با اشاره به این که اربعین احیاگر فرهنگ ناب تشیع است، افزود: در این حرکت عظیم نسخه ناب اسلام محمدی به جهانیان نمایش داده می شود.