کد مطلب: 79720 تعداد بازدید: ۵۶

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گنبدکاووس:

بیانیه گام دوم انقلاب، در واقع یک منشور راهبردی است

شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۳:۰۶
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گنبدکاووس خانم فریبا تیموری گفت: بیانیه گام دوم انقلاب، در واقع یک منشور راهبردی است و بانوان که امروزه مورد هجمه های دشمن هستند در تحقق محورهای آن نقش اساسی دارند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم فریبا تیموری در مراسمی که در کانون بسیج شهرستان گنبدکاووس با حضور جمعی از طلاب و بانوانی از این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: حضرت معصومه(سلام الله علیها) ویژگی های منحصر به فردی دارد که هیچ یک از امام زادگان ندارند.

وی اظهار کرد: حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) از جهت شخصیت فردی و کمالات روحی در بین فرزندان امام موسی بن جعفر(علیه السلام) بعد از برادر گرامیشان حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) در والاترین رتبه جای دارد، این در حالی است که شیخ مفید و دیگران فرزندان دختر امام کاظم(علیه السلام) را حداقل هجده تن نام برده اند و در بین این همه بانوی مکرمه حضرت معصومه سرآمد بوده است.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گنبدکاووس ادامه داد: خصوصیاتی هم چون تابع خانواده بودن، علم و دانش بسیار، شجاعت و دلیری، حجب و حیا، عبودیت خداوند و صدها خصوصیت دیگر، ما را به سمت الگو پذیری از این بانوی یگانه سوق می دهد.

تیموری در بخش دیگری از سخنان خود به بیانیه گام دوم رهبری اشاره کرد و گفت: بیانیه گام دوم انقلاب، در واقع یک منشور راهبردی است و بانوان که امروزه مورد هجمه های دشمن هستند در تحقق محورهای آن نقش اساسی دارند. 

وی اضافه کرد: یکی از راه کارهای بانوان در تحقق رسالت خود در گام دوم انقلاب الگوپذیری آنها از سیره امامان معصوم(علیهم السلام) به ویژه سیره حضرت معصومه(سلام الله علیها) است.