کد مطلب: 78461 تعداد بازدید: ۵۶

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان:

کمک به مردم سیل زده مهمترین برنامه تبلیغی ماه رمضان مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان بوده است

یکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳:۵۳
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان، یکی از مهمترین برنامه های این مدرسه در ماه مبارک رمضان توزیع بسته های غذایی به مردم سیل زده و حضور در جمع آنان است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم سیده هاجر هاشمی از فعالیت های تبلیغی معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گرگان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی اظهار کرد: این معاونت همچون سنوات گذشته در جهت ارتقای توان علمی مبلغین با برگزاری برخی جلسات قبل از ماه مبارک، مبلغین را برای اجرای فعالیت های فرهنگی تبلیغی آماده کرد.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س)گرگان از جمله فعالیت های تبلیغی در این ماه را تهیه بسته های غذایی برای مردم سیل زده استان دانست و گفت: یکی از مهمترین برنامه هایی که در این ماه در دستور کار این معاونت قرار گرفت، توزیع بسته های غذایی به مردم سیل زده و حضور در جمع آنان است.

هاشمی ادامه داد: از دیگر فعالیت های تبلیغی در ماه رمضان؛ حضور مبلغین در مصلی نماز جمعه جهت پاسخگویی به سوالات شرعی و مشاوره دینی، برگزاری جلسات جزء خوانی قرآن همراه با بیان احکام، تفسیر و سخنرانی اخلاقی در طول ماه مبارک، اعزام مبلغ به مناطق متعدد شهر  و روستا جهت پاسخگویی به سوالات شرعی و سخنرانی بوده است.

وی دیدار با خانواده شهیدان دوست محمدیان و کریم آبادی، همکاری تعدادی از مبلغان با صداوسیما در ویژه برنامه سحرگاه، برگزاری محفل انس با قرآن و جشن میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام همراه با افطار دهی را از دیگر برنامه های این مدرسه معرفی کرد.