کد مطلب: 78407 تعداد بازدید: ۶۴

تحلیل گر علوم سیاسی:

بیانیه گام دوم انقلاب، منشور مهم و راهبردی انقلاب در ورود به چهل سال دوم است

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲:۳۲
آقای حمیدرضا بهمن نژاد تحلیل گر علوم سیاسی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب، منشور مهم و راهبردی انقلاب در ورود به چهل سال دوم است و اساتید، طلاب و نخبگان جامعه سهم بسزایی در تبیین این بیانیه دارند که انتظار رهبر معظم انقلاب نیز همین است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبدکاووس جلسه بصیرتی «تعهدپذیری نسبت به گام دوم انقلاب» را با حضور آقای حمید رضا بهمن نژاد در جمع اساتید کادر و طلاب برگزار کرد.

آقای بهمن نژاد در این مراسم بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب، منشور مهم و راهبردی انقلاب در ورود به چهل سال دوم است و اساتید، طلاب و نخبگان جامعه سهم بسزایی در تبیین این بیانیه دارند که انتظار رهبر معظم انقلاب نیز همین است.

وی گفت: بیانیه گام دوم، نخست حس امید و نشاط به آینده کشور و آینده اسلام را برای ملت ایران تداعی می کند و یادآور می شود که انقلاب اسلامی ایران، جهان دو قطبی را به جهان سه قطبی تبدیل کرد.

تحلیل گر علوم سیاسی توضیح داد: دشمن واقعیت ها را وارونه نشان می دهد و با بزرگ کردن نقاط ضعف، از طریق رسانه و اینترنت یاس و ناامیدی را به جامعه ایران اسلامی تزریق می کند و ما باید با نشان دادن نقاط قوت امید به آینده را تقویت کنیم.

بهمن نژاد با بیان این که مسئله سبک زندگی، نقش مهمی در زندگی مردم مسلمان و انقلابی ایران دارد، توضیح داد: متاسفانه دشمن با عملیات گسترده روانی از طریق فشار اقتصادی حداکثری بر آحاد جامعه باعث تغییر سبک زندگی مردم شده است.