کد مطلب: 77803 تعداد بازدید: ۸۳

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء سلام الله علیها انبارالوم:

حمایت از فلسطین و آرمان قدس شریف، راهبرد خدشه ناپذیر جهان اسلام است

پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴:۰۲
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء سلام الله علیها انبارالوم گفت: حمایت از فلسطین و آرمان قدس شریف، راهبرد خدشه ناپذیر جهان اسلام و جوامع حق طلب است.

خانم زینب قانعی زارع طی گفت و گویی با روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان بیان کرد: در آستانه برگزاری راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس شاهد هستیم که مسأله فلسطین کانون اصلی توجهات بین‌المللی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: از یک سو وحدت و اتحاد امت اسلامی و حق طلبان و آزادی خواهان جهان، حول محور قدس شریف را رقم زده است و از سوی دیگر رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و حامیان منطقه ‌ای و فرامنطقه ای آن به ویژه مثلث شیطانی آمریکا، اسرائیل و دولت‌های مرتجع عربی منطقه را بیش از هر دوره تاریخی در ۷۰ سال اخیر منزوی و در ضعف و استیصال قرار داده است.

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء سلام الله علیها انبارالوم خاطرنشان کرد: تردیدی نیست این طرح شیطانی که با هدف نابودی و محو فلسطین و آرمان قدس شریف تهیه شده است و دیگر طرح‌ های ظالمانه و فریبنده سازش که نسبتی با حقایق و واقعیات صحنه و حقوق ملت فلسطین و پایان بخشیدن به بساط ظلم و اشغالگری در این سرزمین مقدس ندارد؛ فرجامی جز شکست و رسوایی نخواهد داشت.

قانعی زارع اظهار کرد: حمایت از فلسطین و آرمان قدس شریف، راهبرد خدشه ناپذیر جهان اسلام و ملت ‌ها و جوامع حق طلب، آزادیخواه و ظلم ستیز است و آنها در جبهه ‌ای واحد و مقتدر اجازه نخواهند داد توطئه‌های نظام فرعونی آمریکا و دولت‌ های مرتجع، خبیث و منفور حامی رژیم جلاد صهیونیستی در منطقه، تکمیل پازل طرح‌ های کذایی سازش به ویژه معامله رسوای قرن را میسر ساخته و موجبات نابودی فلسطین مظلوم و مقاوم را فراهم آورند.

وی با دعوت از اقشار و آحاد مختلف به ویژه طلاب خواهر برای حضور پرشور، گسترده و انقلابی در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و تجدید میثاق با آرمان ‌های بلند حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و شهدای انتفاضه فلسطین تأکید کرد: بی تردید روز جهانی قدس در لبیک به ندای ولی امر مسلمین و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، صحنه نمایش مجدد وحدت و اتحاد جهانی امت اسلامی در حمایت از فلسطین و برائت از جبهه شیطانی صهیونیسم بین المللی قرار خواهد گرفت.

استاد حوزه در پایان اظهار کرد: طرح معامله قرن و هر طرح سازش دیگر که نسبتی با حق و حقوق مردم فلسطین نداشته باشد، توطئه ای در ادامه فتنه مثلث و شوم شکست خورده داعش و پروژه تروریسم تکفیری و جنگ‌های نیابتی منطقه برای امنیت سازی رژیم جنایتکار و غاصب اسرائیل بوده و در معادله‌ای معکوس، کشتی آمال و آرزوهای مثلث سرطانی آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع وهابی به گل خواهد نشست و نتیجه‌ای جز سرعت بخشیدن به نابودی اشغالگران و پیروزی نهایی ملت مظلوم فلسطین در پی نخواهد داشت.