کد مطلب: 77015 تعداد بازدید: ۷۶

استاد حوزه:

شناخت ارزش های انقلاب و دفاع مقدس، برای جوانان و نوجوانان بسیار ضروری است

جمعه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸:۵۴
استاد مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) انبارالوم بیان کرد: نسل امروز جامعه ارزش های انقلاب و دفاع مقدس را به خوبی بشناسد زیرا این ارزش ها هویت نظام اسلامی ماست و شناخت آن برای جوانان و نوجوانان بسیار ضروری است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم و شهادت استاد مطهری مراسمی با حضور مدیر، اساتید، کارکنان و طلاب مدرسه علمیه صدیقه طاهره سلام الله علیها انبارالوم برگزار شد.

در این برنامه حجت الاسلام دماوندی بیان کرد: معلمی شغل نیست عشق است، عشق به اینکه یک معلم یا استاد با تمام وجود راه انبیاء علیهم السلام را طی کند و در این راه در برابر مشکلی کوتاه نیاید.

وی با بیان این مطلب که معلم باعث ارتقاء مقامات انسانی می شود، ادامه داد:نسل امروز جامعه ایران اسلامی باید ارزش های انقلاب و دفاع مقدس را به خوبی بشناسد زیرا این ارزش ها هویت نظام اسلامی ماست و شناخت آن برای جوانان و نوجوانان بسیار ضروری است.

استاد مدرسه علمیه صدیقه طاهره سلام الله علیها انبارالوم، معلمان را معماران اصلی شخصیت جوان و نوجوان دانست و ضمن مهم خواندن رسالت آنان، اضافه کرد: معلم باید با بیان شهادت ها، ایثارها و جانبازی های رزمندگان اسلام یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را در ذهن ها زنده نگه دارد و نسل جدید را با آن حماسه ها آشنا سازد.

در پایان برنامه، طلاب و مدیر مدرسه علمیه صدیقه طاهره سلام الله علیها انبارالوم از زحمات بی شائبه اساتید محترم مدرسه با اهداء هدایا تقدیر و تشکر کردند.