کد مطلب: 74900 تعداد بازدید: ۱۱۹

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان سال جدید را تبریک گفت

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴:۳۵
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، متن پیام به شرح زیر است:

سلام و درود بی کران الهی بر پیشوای شیعیان جهان یعسوب الدین امیرالمومنین امام علی علیه السلام.

بهار طبیعت با چهره ای عرفانی و ملکوتی از راه می رسد تا جان های مشتاقِ قرب الی الله را با جلوه های رحمانی و رحیمیِ تنها خالق هستی سیراب نماید. این دگرگونی طبیعی و عرفانی نویدبخش لحظاتی مملو از انعم خاصه الهی است تا مناجات در آستان کبریائیش آدمی را به کمال و رستگاری رهنمون سازد.

از خداوند منان مسئلت می نمایم تا در سالی که آغازگرش نام مبارک امیرالمومنین امام علی علیه السلام  است، با توسل بر حضرتش و آراستگی خانه دل، تمام توان خود را برای خالص نمودن اعمال و احوال در ایام ماه رجب و ایام البیض و آمادگی میهمانی خدا مهیا نماید.

سال 1397 در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که در حوزه های علمیه مسئولین و طلاب لحظه ای از ایفای رسالت خویش غافل ننشسته­اند. امید است در سال جدید و نوروز علوی؛ با اراده ای مستحکم و شناختی دقیق و استقامتی پایدار، و طی طریق سلوک زعیم انقلاب امام راحل عظیم الشان رضوان الله تعالی علیه و پیروی از رهنمودهای داهیانه مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی، حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و راه شهدای گرانقدرمان، سالی سرشار از نشاط علمی و پویایی و بالندگی برای همه ملت ایران بخصوص حوزه های علمیه خواهران باشد.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و قدردانی از زحمات و تلاش های همه مسئولین، مدیران و اساتید خدوم و دلسوز و طلاب عزیز حوزه های علمیه خواهران، می خواهم تا در سال پیش رو، با تقویت صبر و تحمل در راستای تبلیغ دین مبین اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم و عزت و عظمت نظام اسلامی در عرصه های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و توفیق خدمت گزاری در راه اعتلای اهداف والای حوزه های علمیه تمام تلاش و توان خود را مصروف دارند.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته