کد مطلب: 73780 تعداد بازدید: ۱۰۶

مسئول نماینده ولی فقیه حفاظت فرودگاه های استان مازندران:

مسئولین باید انقلاب را در مسیر امام و شهدا مدیریت کنند

چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹:۳۷
مسئول نماینده ولی فقیه حفاظت فرودگاه های استان مازندران گفت: مسئولین باید انقلاب را در مسیر امام و شهدا مدیریت کنند و نسبت به فتنه های احتمالی دشمن آگاه باشند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء عجل الله تعالی فاضل آباد به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و امام خمینی رضوان الله علیه و بزرگداشت مقام و منزلت زن، جشن میلاد کوثر را با حضور طلاب و جمعی از بانوان این شهر برگزار کرد.

در این مراسم، حجت الاسلام یوسفی بیان کرد: این انقلاب اسلامی تا ظهور امام زمان عجل الله تعالی به شرط حرکت فاطمی ادامه خواهد داشت که امروزه وظیفه اصلی ما حرکت پشت سر رهبری و ولایت فقیه است و هر کس خودش باید اهل تجزیه و تحلیل باشد و گرنه دشمن ما را هم تجزیه کرده و هم به تحلیل می کشاند.

وی اذعان کرد: اگر بگوئیم حضرت فاطمه سلام الله علیها از همسر خود دفاع کرده، کوته فکری است زیرا ایشان از امام و ولی فقیه زمان خود دفاع نموده که این حاکی از بصیرت فاطمی است.

مسئول نماینده ولی فقیه حفاظت فرودگاه های استان مازندران در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: نیمی از مسئولیت انقلاب ما بر دوش زنان بوده و هست و دشمن این موضوع را به خوبی درک کرده که برنامه های بسیار برای پایین آوردن ارزش و کرامت زنان و سرگرم کردن بانوان ما دارد مانند راه اندازی شبکه های فارسی زبان در ماهواره و... .

حجت الاسلام یوسفی تاکید کرد: مسئولین باید انقلاب را در مسیر امام و شهدا مدیریت کنند و نسبت به فتنه های احتمالی دشمن آگاه باشند.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی هنرهای دستی بانوان در معرض فروش و دید بینندگان قرار گفت.