کد مطلب: 73778 تعداد بازدید: ۱۱۴

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبد کاووس:

همایش بانوی آسمانی برگزار شد

چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴:۲۹
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبد کاووس از برگزاری همایش بانوی آسمانی در این مدرسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، معاونت فرهنگی و پژوهشی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبد کاووس به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن همایش ریحانه آسمانی را با حضور اساتید، کارکنان و طلاب این مدرسه علمیه و نیز جمعی از بانوان شهرستان برگزار کرد.

خانم ربیعی بیان کرد: محبت و لطف و رأفت مادر به فرزند از غرایز طبیعی است که خداوند در وجود هر زنی به ودیعت گذارده است و زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها صحنه بروز زیباترین احساسات نسبت به فرزندان است.

وی به برنامه های همایش اشاره کرد و گفت: سخنرانی آقای حسین اربابون با موضوع «شخصیت علمی حضرت زهرا سلام الله علیها»، تجلیل از مادر شهید یحیی یحیوی، تجلیل از برگزیدگان فراخوان مقاله و دل نوشته با عنوان «بانوی مهربانی» و ارائه مقاله یکی از شرکت کنندگان از برنامه های این همایش بوده است.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبدکاووس، غرفه مشاوره و پاسخ گویی به سوالات بانوان، غرفه نقاشی کودکان، غرفه احسان جهت تجمیع کمک ها و مساعدت ها به نیازمندان، تهیه و توزیع بروشور ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها  را از دیگر برنامه های همایش معرفی کرد.