کد مطلب: 73291 تعداد بازدید: ۱۴۰

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران گلستان:

مسابقات استانی از سری مسابقات جشنواره سراسری قرآن و عترت برگزار شد

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰:۲۰
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران گلستان اعلام کرد: مرحله استانی مسابقات قرآن و عترت با حضور 50 نفر از اساتید، طلاب و دانش آموختگان مدارس علمیه خواهران استان در شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم کابوسی از برگزاری سیزدهمین جشنواره استانی قرآن و عترت به میزبانی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) گرگان خبر داد و افزود: در این جشنواره 50 نفر از اساتید، طلاب و دانش آموختگان مدارس علمیه خواهران استان شرکت کردند.

وی ترویج و تقویت انس با قرآن کریم و روایات اهل بیت علیهم السلام و جهت دهی مطالعات قرآنی و حدیثی طلاب و دانش آموختگان در موضوعات کاربردی را از اهداف برگزاری این مسابقات بیان کرد.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران گلستان اضافه کرد: شرکت در مسابقات این جشنواره برای طلاب شاغل به تحصیل(حضوری و غیرحضوری) و دانش آموختگان در مقاطع سطح2، 3 و 4 در سراسر کشور برنامه ریزی شده است.

کابوسی یادآور شد: زمان ثبت نام شرکت مسابقات از تاریخ 1/4/97 تا 1/8/97 به صورت اینترنتی در پایگاه معاونت فرهنگی–تبلیغی به نشانیfarhangi.whc.ir انجام شده است.

وی عنوان کرد: تفسیر قرآن و نهج البلاغه، حفظ موضوعی، حفظ ترتیبی، فاطمه شناسی، صحیفه سجادیه در دو مرحله و قرائت قرآن(تحقیق و ترتیل) از جمله رشته های تعریف شده برای متسابقین بوده است.

گفتنی است مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان، جهت اطلاع بیشتر، از جلسه آزمون بازدید کرد.