کد مطلب: 72828 تعداد بازدید: ۱۱۴

معاون فرهنگی مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی:

فضل الهی و ایستادگی مردم؛ عامل پیروزی انقلاب اسلامی است

پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰:۵۵
خانم فاطمه خلف بیان کرد: فضل الهی و ایستادگی مردم موجب پیروزی انقلاب اسلامی شده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم خلف از فعالیت های فرهنگی-تبلیغی این مدرسه در ایام دهه فجر خبر داد.

وی بیان کرد: در طول 40 سال، دشمن از هر حربه و نقشه ای برای به عقب راندن انقلاب استفاده کرد تا مردم را از انقلاب ناامید کند، اما به فضل الهی و ایستادگی مردم همه نقشه های آنان نقش بر آب شد.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی گفت: تقارن ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه، برای نشان دادن اهداف انقلاب زمان مناسبی است؛ روشنگری در جامعه یکی از وظایف حوزه های علمیه است تا نشان دهند که انقلاب اسلامی ایران، ادامه دهنده انقلاب پیامبر اکرم صلی الله علیه و ائمه معصومین علیهم السلام است.

خلف در ادامه با تأکید بر دستاوردهای انقلاب اذعان کرد: به فضل الهی ملت ایران در این مدت پیروزی های بزرگی در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، فناوری، نظامی، پزشکی و ... به دست آورده است، آشنایی جوانان با اهداف و دستاوردهای انقلاب سبب پایبندی بیشتر آنان خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به استقبال مردم از فعالیت های فرهنگی گفت: یکی از فعالیت های مدرسه در این ایام برپایی غرفه فرهنگی در حاشیه جشنواره بازی های محلی در سطح شهرستان به مدت 5 روز بود که مورد استقبال گسترده اقشار مختلف قرار گرفت.

معاون فرهنگی این مدرسه افزود: در این غرفه ضمن به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب اسلامی و محصولات فرهنگی، به سوالات مختلف در زمینه های دینی، اعتقادی، اخلاقی پاسخ داده شد، همچنین نشست بصیرت افزایی، ختم قرآن و صلوات به شکرانه چهل سالگی انقلاب، توزیع بروشور و توزیع غذای نذری و بسته های فرهنگی، روایتگری و شرکت در راهپیمایی از دیگر برنامه ها این غرفه بود.