کد مطلب: 72642 تعداد بازدید: ۱۲۹

همسر شهید مدافع حرم علیرضا صفر پور جاجرمی:

دشمنان انقلاب بدانند ملت ایران و خانواده شهدا، همیشه مدافع حریم ولایت و امامت هستند

دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹:۱۷
همسر شهید مدافع حرم علیرضا صفر پور جاجرمی گفت: دشمنان انقلاب بدانند ما همیشه در دفاع از حریم ولایت و امامت آماده هستیم، ما خانواده شهدا برای فدا کردن جان خود لحظه شماری می کنیم.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبدکاووس میزبان معلمان و دانش آموزان دوره اول متوسطه دبیرستان معراج و همسر شهید مدافع حرم علیرضا صفر پور جاجرمی در جشن 40 سالگی انقلاب بود.

خانم کیمنش همسر شهید مدافع حرم علیرضا صفر پور جاجرمی در حاشیه مراسم بیان کرد: شهید مدافع حرم علیرضا صفر پور هفتمین شهید مدافع حرم در استان گلستان و متولد سال 1345 است که در سال 1395 در منطقه خناثه شهر تدمور به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وی گفت: دشمنان انقلاب بدانند ما همیشه در دفاع از حریم ولایت و امامت آماده هستیم، ما خانواده شهدا برای فدا کردن جان خود لحظه شماری می کنیم.

همسر شهید صفرپور افزود: شهید صفر پور عاشق رهبر بود و آرزوی دیدار حضوری با رهبر را داشت؛ من بعد از شهادت ایشان دیدار گروهی با رهبر رفته ام و در آرزوی دیدار شخصی با رهبر عزیزم هستم.

خانم کیمنش ادامه داد: بیشترین چیزی که من را اذیت می کند، دوری از همسرم و زخم زبان های برخی از افراد که می گویند: شما خانواده شهدا به خاطر شهادت همسرتان از طرف دولت و دستگاه های دولتی حمایت مالی می شوید.

وی اظهار کرد: وقتی پیکرشهید را آوردند، سر از تن ایشان جدا شده بود و نمی خواستیم که فرزندانش بدانند، ولی تنها تقاضای دختر شهید صفر پور دیدن صورت پدر بود؛ حال مخالفین شهدا روی این قیمت بگذارند.

همسر شهید صفرپور توضیح داد: ابتدا دوست نداشتم همسرم به سوریه برود و شهید شود، پس از رفتن به سوریه متوجه اشتباه خود شدم که مردم خیلی به افرادی مانند همسر من نیاز دارند، مخصوصا شهید صفرپور که تخصص و تجربه شرکت در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران را داشتند.

کیمنش تاکید کرد: از شهادت همسرم ناراحت نیستم، حیف بود ایشان به مرگ طبیعی از دنیا برود، شهید صفرپور لیاقت شهادت را داشتند؛ مثل پرنده اسیر در قفس، از دنیا سیر شده بود؛ جنگ سوریه بهانه ای برای رهایی ایشان از قفس دنیا شد.

وی ادامه داد: شهید صفر پور بسیار زیاد زیارت عاشورا می خواند و اصرار داشت که اثرات خواندن زیارت عاشورا بعدها برای خانواده ایشان مشخص می شود.

کیمنش در توصیف اخلاق شهید صفر پور گفت: شهید بسیار مهربان و شوخ طبع بود و همیشه لبخند برلب داشت و مادرشان را عاشقانه دوست می داشتند؛ همچنین عاشق امام حسین علیه السلام و ائمه علیهم السلام بودند.

همسر شهید با بیان این که انقلاب برای رسیدن به پیروزی، به راحتی به دست نیامده و خون های زیادی در این راه نثار شده است، درباره وظایف خانواده شهدا و مردم گفت: خانواده شهدا باید صبر کنند و با یاد و خاطرات عزیزانشان زندگی کنند و مردم نیز باید احترام رهبر و خون شهدای عزیز را حفظ کنند و ادامه دهنده راه امام و شهدا باشند.