کد مطلب: 71305 تعداد بازدید: ۱۵۰

با حضور مدیر و معاونین مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران؛

آئین تکریم و معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان رسما برگزار می شود

دوشنبه ۱۷ دى ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۴۵
روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان اعلام کرد: با سفر مدیر و معاونین مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به استان گلستان، مدیر حوزه علمیه خواهران این استان رسما معرفی می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم قربانی نژاد بیان کرد: مراسم تکریم و معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان با حضور مدیر و معاونین مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، جمعی از مسئولین استانی، مدیران، کارکنان و طلاب مدارس علمیه خواهران استان برگزار می شود.

وی یادآور شد: خانم سیده نفیسه حسینی واعظ، تیر ماه سال جاری به عنوان سرپرست حوزه علمیه خواهران استان معرفی شد که قبلا به عنوان مدیر ساماندهی و نظارت این مدیریت فعالیت می کرد.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان عنوان کرد: مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل، معاونین ارتباطات، آموزش، پژوهش و فرهنگی؛ حجت الاسلام بهجت پور را در این سفر همراهی می نمایند.

قربانی نژاد افزود: در این مراسم از خدمات ارزنده حجت الاسلام والمسلمین وردانی مدیر سابق تکریم خواهد شد.

وی اضافه کرد: معاونین محتوایی مرکز یک روز زودتر به استان گلستان وارد می شوند تا در ویژه برنامه های مرتبط با خود، شرکت نمایند.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، به برنامه های تدارک دیده شده در این سفر اشاره کرد و گفت: ویژه برنامه تکریم و معارفه مدیر استان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، دیدار با یکی از خانواده های شهدای مدافع حرم، همایش «دستاوردهای چهل ساله نظام در حوزه بانوان» با حضور مبلغان مدارس علمیه خواهران استان، سخنرانی معاون فرهنگی مرکز مدیریت در جمع مبلغان خانگی(بانوان مداح) با محوریت «آسیب شناسی خرافات در مداحی»، برگزاری نشست ها و جلسات مختلف و رونمایی از یک عنوان کتاب؛ از ویژه برنامه های این سفر است.