کد مطلب: 70779 تعداد بازدید: ۱۰۹

امام جمعه شهرستان رامیان:

دشمنان در دنیای کنونی علیه ملت ایران توطئه چینی می کنند

یکشنبه ۹ دى ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲:۱۵
امام جمعه رامیان گفت: مسلمانان باید دشمن را بشناسند و بدانند که تمامی فتنه گران در دنیای کنونی علیه ملت ایران گردافشانی می کنند؛ لذا برای رویارویی با هجمه های دشمن آماده باشند.

به گزارش روابط عومی حوزه علمیه خواهران گلستان، تجمع بزرگ مردمی با حضور طلاب و روحانیون، کارکنان ادارات، سازمان ها و آحاد مردم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسین طاهری به مناسبت روز نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق با ولایت در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام طاهری حماسه 9 دی را تجلی دست قدرت الهی، هوشمندی ملت و شکست استکبار جهانی دانست و افزود: مردم همیشه در صحنه کشور اسلامی با حضور پرشور خود در روز نهم دی، مشت محکمی به دهان فتنه گران و توطئه گران زده و نشان دادند میثاق و بیعت با ولایت ناگسستنی است.

وی تأکید کرد: هوشیار باشید که دشمنان اسلام کمین کرده اند و امروزه بیش از هر روز دیگر سخت کوش شده و فتنه آنان روز به روز بیشتر می گردد.

امام جمعه رامیان اظهار کرد: مردم انقلابی و زمان شناس ایران با حضور آگاهانه و مقتدرانه، بار دیگر ثابت کردند که وحدت ملت ایران مثال زدنی است و به یاری خداوند متعال و عنایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی این اتحاد و همبستگی از بین نخواهد رفت.

حجت الاسلام طاهری ضمن سپاس و قدردانی از حضور گسترده مردم خاطرنشان کرد: مسلمانان باید دشمن را بشناسند و بدانند که تمامی فتنه گران در دنیای کنونی علیه ملت ایران گردافشانی می کنند؛ لذا برای رویارویی با هجمه های دشمن آماده باشند.