کد مطلب: 70675 تعداد بازدید: ۹۱

فرمانده پایگاه بسیج مدرسه علمیه الزهرا(س) گنبدکاووس:

همه در مسیر حرکت در سایه دین و تبیین تحقق وعده های الهی تلاش نمایند

شنبه ۸ دى ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰:۴۶
فرمانده پایگاه بسیج حضرت زینب مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبدکاووس گفت: همه تلاش نمایند تا در سالگرد این حماسه عظیم، حرف اصلی ملت ایران یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی، بر همگان تببین شود.

خانم خلیلی طی گفتگویی با روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، روز 9 دی را برخاسته از بصیرت و دشمن شناسی ملت ایران دانست و بیان کرد: مردم همیشه در صحنه ایران با حضور خود در روز 9 دی ماه 88 حمایت قاطع خود را از مقام رهبری مد ظله العالی و انقلاب اسلامی اعلام کردند.

وی ادامه داد: مردم در 9 دی نشان دادند که همچنان آمریکا دشمن انقلاب است، این مردم از همان نسلی هستند که انقلاب را در سال ۵۷به پیروزی رسانده و در دهه ۶۰منافقین را از کشور بیرون رانده و در نهایت فتنه ۸۸را خاموش کردند.

فرمانده پایگاه بسیج حضرت زینب مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبدکاووس تاکید کرد: همه تلاش نمایند تا در سالگرد این حماسه عظیم، حرف اصلی ملت ایران یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی، بر همگان تببین شود.

خلیلی اذعان کرد: همه دشمنان ایران اسلامی بدانند که 9 دی متعلق به همه ملت ایران، به اصل انقلاب و دفاع از ارزش ها و معنویت هاست.

وی ضمن گرامیداشت این روز مبارک، از محضر خداوند متعال بالندگی جمهوری اسلامی ایران را تحت توجهات امام زمان عجل الله تعالی و رهبری ولی امر مسلمین امام خامنه ای مد ظله العالی مسئلت نمود.