کد مطلب: 68547 تعداد بازدید: ۱۰۶

فرمانده سپاه ناحیه مینودشت:

داشتن تفکر و روحیه والای بسیجی، بهترین راه مبارزه با تهاجمات فرهنگی دشمن است

پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹:۲۵
فرمانده سپاه ناحیه مینودشت بیان کرد: بهترین راه مبارزه با تهاجمات فرهنگی و نقشه های شوم دشمن در مقابله با نظام و انقلاب، داشتن تفکر و روحیه والای بسیجی است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، آقای مصطفی لو در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در جمع کارکنان، اساتید و طلاب مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) مینودشت به بررسی و تحلیل جایگاه بسیج پرداخت.

مصطفی لو با اشاره به جایگاه بسیج در جامعه و آرمان های والای امام خمینی(رضوان الله تعالی) بهترین راه مبارزه با تهاجمات فرهنگی و نقشه های شوم دشمن در مقابله با نظام و انقلاب را داشتن تفکر و روحیه والای بسیجی برشمرد.

وی افزود: یک فرد بسیجی ائمه اطهار(علیهم السلام)، پیامبر(صلی الله علیه)، این انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارد، بر این اساس؛ بسیج یک فرد نیست بلکه یک تفکر و فرهنگ است، در 40 سالگی انقلاب این تفکر بسیج است که انقلاب را مدیریت و بیمه می کند و باعث زنده ماندن انقلاب شده است.

فرمانده سپاه مینودشت ضمن برشمردن برخی جریانات و بررسی اهداف آنان برای ضربه وارد کردن به پیکر انقلاب تشریح کرد: امروزه جریان تکفیری داعش و شیعه صادق شیرازی و ... ، از هر طریقی به دنبال ضربه وارد کردن بر پیکره شیعه و انقلاب اسلامی هستند تا فرهنگ خود را در مقابل فرهنگ دینی ما قرار داده و تفکر و فرهنگ بسیج را از بین ببرند.

مصطفی لو با بیان این که سوء مدیریت و مصرف در جامعه باعث بروز مشکلاتی شده است، اضافه کرد: در بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز این مسئله در چند بند بیان شده است؛ که همه باید رهنمودهای ایشان را چراغ راه خود قرار دهند تا مشکلات به لطف الهی برطرف شود.

وی، بسیج را شجره طیبه ای دانست که همچون یک درخت تناور و پربرگ بوی طراوت وصل می دهد، اصل آن ثابت و در اعتقاد و ایمان کارش درست است، ریشه در خاک و سر در آسمان دارد؛ طلاب، دانشجویان، اصناف و... نیز همچون شاخه های آن هستند.