کد مطلب: 66861 تعداد بازدید: ۱۱۰

معاون فرهنگی مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان:

"استکبار ستیزی" ؛ پیام مهم و اصلی یوم الله 13 آبان

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳:۵۱
خانم زهرا علاءالدین معاون فرهنگی مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان گفت: استکبار ستیزی پیام مهم و اصلی یوم الله 13 آبان و برگرفته از مکتب حسینی است.

خانم زهرا علاءالدین طی گفت وگویی با خبرنگار خبرگزاری کوثر از گلستان، 13 آبان را به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نماد استکبار ستیزی معرفی کرد و گفت: این استکبارستیزی پیام مهم و اصلی یوم‌ الله 13 آبان و برگرفته از مکتب حسینی است.

وی وظایف حوزه های علمیه در شرایط حاضر را برشمرد و توضیح داد: طلاب و روحانیون با روشنگری آحاد مردم، اهداف و طرح های نفوذ جریان استکباری را تبیین کرده و در پرتو عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) توطئه های شوم دشمن را نقش برآب نمایند.

مشاور حوزه ادامه داد: این مدرسه علمیه همچون سنوات گذشته در راستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و تبیین وقایع روز 13 آبان و اهداف و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی مبادرت به برگزاری فعالیت هایی نموده است.

علاءالدین در بیان فعالیت های انجام شده، عنوان کرد: برگزاری نشست بصیرتی با موضوع «تحلیل 13 آبان»، تهیه بروشور با عنوان  «چرا مرگ بر آمریکا می گوییم»، اجرای مسابقه پیامکی، شرکت طلاب، اساتید و کادر مدرسه در راهپیمایی 13 آبان از جمله فعالیت های این مدرسه بوده است.

وی ادامه داد: فضاسازی محیط مدرسه با تهیه تراکت هایی حاوی جملات امام خمینی(رضوان الله) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در رابطه با «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» و اعزام مبلغ به مناطق متعدد در راستای تبیین و تحلیل وقایع 13 آبان و .. از دیگر برنامه های معاونت فرهنگی این مدرسه علمیه است.