کد مطلب: 66859 تعداد بازدید: ۱۷۴

هادی سیاسی سپاه علی آباد کتول:

ایمان خالصانه حضرت امام؛ عامل وقوع اتفاقات مهم 13 آبان سال های 43-57-58

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹:۲۹
آقای علی گل هادی سیاسی سپاه علی آباد کتول اظهار کرد: وقایع مهم 13 آبان سال های 43-57-58 نشان از دست غیبی خداوند، ایمان سرشار از اخلاص امام(رضوان الله تعالی) و دانشجویان شجاع و غیور دارد، تا اندازه ای که توطئه ها و نقشه های دشمن را خنثی کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، نشست روشنگری پیرامون 13 آبان با حضور طلاب مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول برگزار شد.

آقای علی گل در این مراسم، به امدادهای غیبی خداوند به طور دائم و همیشگی در سوره انفال اشاره کرد و گفت: وقایع مهم 13 آبان سال های 43-57-58 نشان از دست غیبی خداوند، ایمان سرشار از اخلاص امام(رضوان الله تعالی) و دانشجویان شجاع و غیور دارد، تا اندازه ای که توطئه ها و نقشه های دشمن را خنثی کرد.

وی جریان تبعید امام به ترکیه را از جمله حوادث تاریخی بسیار مهم و سرنوشت ساز دانست و توضیح داد: حضرت امام از فرصت ها به خوبی استفاده کرد؛ رفتار تقوا گونه امام، علمای بسیاری را جذب کرد در حالی که رژیم شاهنشاهی و سلطه طلب در براندازی امام و دور کردن ایشان از علماء و مردم دست به هر کاری زد اما شکست خورد.

هادی سیاسی سپاه افزود: همت و وحدت دانش آموزان و دانشجویان سال 57 برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مثال زدنی بود، گازهای اشک آور و تیرباران دشمن نتوانست مانع حرکت آنان شود.

آقای گل، به توطئه های آمریکا از گذشته تا کنون اشاره کرد و اظهار داشت: نه تنها نقش آمریکا در براندازی اسلام ناب محمدی در ایران زیاد بوده بلکه کشورهای اروپایی دیگر نیز هر کدام دستی در فتنه های آمریکا داشتند، ضعیف کردن اقتصاد ایران، پرورش جاسوس ایرانی، دستیابی به منابع اطلاعاتی برخی از ضربه ها و آسیب های دشمن به کشور عزیزمان است.

وی ضمن تاکید بر دشمن شناسی، بصیرت افزایی و اطاعت محض از ولی فقیه اذعان کرد: در صورت رعایت نکردن این مهم، ضربه های سنگین و شاید غیر قابل جبران برای جامعه پیش می آید، همانطور که شاهد جنگ نرم و نامحسوس آنان هستیم.