کد مطلب: 66649 تعداد بازدید: ۱۱۶

مدیر مجموعه های حوزوی الزهراء(س) گرگان:

سیزده آبان روز تابش ارزش های انقلاب اسلامی و روز مبارزه با ظلم و استکبار است

یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۰:۲۳
خانم میرکریمی مدیر مرکز تخصصی و مدرسه علمیه عالی الزهر(س) گرگان سیزده آبان روز تابش ارزش های انقلاب اسلامی و روز مبارزه با ظلم و استکبار است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، خانم مریم میرکریمی به مناسبت فرارسیدن 13 آبان پیامی صادر کردند که بدین شرح است:

 سیزده آبان روز تابش ارزش های انقلاب اسلامی و روز مبارزه با ظلم و استکبار است. این روزکه به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) "انقلاب دوم" نامیده شد، غروری حماسه آفرین را بر قلوب این ملت مسلمان زنده نمود و درس آزادگی، شجاعت و دلیری آموخت.

روز 13 آبان تجلی ایده و اندیشه سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) است که ندای "هیهات منا الذله" را بار دیگر بر گوش وجدان های آگاه و حقیقت طلب جهان رساند و بر توطئه های دشمنان خط بطلان کشید.

به پاس گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان گلگون کفن میهن اسلامی ایران و بیعتی مجدد با مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، مدیر، اساتید، کارکنان و طلاب مرکز تخصصی و مدرسه علمیه و عالی الزهرا(س) گرگان با شعار استکبار ستیزی با حضور در راهپیمایی روز 13 آبان با جامعه روحانیت و مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی همراه خواهند شد.