کد مطلب: 66618 تعداد بازدید: ۶۱

مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد:

فشارهای اقتصادی نفرت مردم ایران را نسبت به مستکبران جهان کم نخواهد کرد

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴:۱۵
سکینه حاجی آبادی مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء عج فاضل آباد گفت: شعار مرگ بر آمریکا نماد مقاومت و استکبار ستیزی ملت ایران است و فشارهای اقتصادی نفرت مردم ایران را نسبت به مستکبران جهان کم نخواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عجل الله) فاضل آباد در بیانیه 13 آبان بیان کرد: سیزدهم آبان روز مقابله با زورگویی و دسیسه ها و استکبار و روز تجلی آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی ملت مسلمان است.

سیزدهم آبان یک واقعه ی تاریخی نیست که در یک زمان رخ داده باشد و تمام شود بلکه رخدادی است که هر روزه مصادیق آن تکرار می شود اما مردم دانا و زیرک ایران اسلامی مقاومت تر از گذشته در برابر خدعه و نیرنگ دشمنان خواهند بود.

امسال که 13 آبان با ایام عزاداری امام حسین(علیه السلام) مصادف شده است، حوزه های علمیه و آحاد ملت شریف ایران باید نشان دهند که هیچ گاه حسین زمان و یزید زمان خود را فراموش نکرده و روحیه استکبارستیزی خود را بیشتر از هر زمان دیگر نشان خواهند داد که دشمن گمان می کند با فشارهای اقتصادی نفرت مردم ایران نسبت به مستکبران جهان همچون آمریکا کم خواهد شد، این مردم جان برکف روزهای سخت تر را نیز پشت سر گذاشته اند ولی هیچ گاه شعار مرگ بر آمریکا را کنار نگذاشته و نخواهند گذاشت. لذا این شعار نماد مقاومت و استکبار ستیزی ملت است.

از این رو، کارکنان و طلاب مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عجل الله) فاضل آباد امسال محکم تر از هر سال در راهپیمایی 13 آبان شرکت خواهند کرد.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم