کد مطلب: 66616 تعداد بازدید: ۱۰۵

در بیانیه 13 آبان مدیر مدرسه علمیه سعدیه رامیان مطرح شد:

ملت ایران در 13 آبان پاسخ یاوه گویی های ترامپ را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد داد

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۳۰
خانم شمسی طاهری مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان گفت: حضور پرشور طلاب در کنار ملت غیور ایران پاسخی کوبنده به یاوه گویی های ترامپ، تهدید ها و تحریم ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، مدیر مدرسه علمیه سعدیه خواهران شهرستان رامیان در بیانیه‌ای یوم الله 13 آبان و روز دانش آموز را گرامی داشت که متن آن به شرح ذیل است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سیزده آبان ماه، منشأ انقلاب اسلامی ایران است چرا که سه واقعه مهم تاریخی در این روز اتفاق افتاده است.

اولین حماسه را امام امت در واکنش به تصویب قانون ننگین کاپیتولاسیون رقم زد و رژیم منحوس پهلوی برای ممانعت از افشاگری، حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی) را در سال 1342 از ایران به ترکیه تبعید کرد و در حماسه ای دیگر دانش آموزان و دانشجویان در سال 1357 در اقدامی زمینه سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را فراهم نمودند و سومین حماسه در اولین سال پس از پیروزی انقلاب به وقوع پیوست و مردم غیور ایران با تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ، بار دیگر بر ظلم ستیزی و استکبارستیزی خود تأکید کردند.

اکنون با گذشت هر سال از این روز الهی و با افزایش جنایات مستکبران علیه بشریت، بیش از پیش چهره واقعی استکبار جهانی برای مردم آزاده جهان نمایان گشته و فریاد استکبارستیزی از سرتاسر کره خاکی به گوش می‌رسد.

تاریخ طولانی خیانت ها و بهره كشی های استعماری به شكل كهنه و نو كه از طرف جهان غرب به خصوص آمریكا در اذهان ملت بزرگ ایران تثبیت شده، چیزی نیست كه با تغییرات فریبنده و نمایشی برخی سیاست ورزان آمریكا و انگلیس قابل رفع باشد.

اینک با توجه به مسائل اخیر، 13 آبان امسال قطعاً با حضور پررنگ تر مردم، متفاوت تر از سال های گذشته خواهد بود زیرا ملت شجاع و بصیر ایران اسلامی به هیچ وجه حاضر به دست کشیدن از آرمان ها، اهداف و ارزش های والای اسلامی خود نخواهند بود. لذا حضور پرشور طلاب در کنار ملت غیور ایران پاسخی کوبنده به یاوه گویی های ترامپ، تهدید ها و تحریم ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و بار دیگر روحیه استکبارستیزی و انقلابی ملت را به رخ جهانیان خواهد کشاند.