کد مطلب: 66316 تعداد بازدید: ۱۰۳

معاون نظارت و بازرسی نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان:

باید فهم سیاسی جامعه را به فهم راهبردی تبدیل کنیم

شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹:۲۴
آقای حسن محمودی معاون نظارت و بازرسی نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان اظهار کرد: باید فهم سیاسی جامعه را به فهم راهبردی تبدیل کنیم؛ جامعه اسلامی امروز بین فرصت ها و تهدیدها قرارگرفته است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها شهرستان گنبدکاووس نشست بصیرتی «نهضت روشنگری» را با سخنرانی آقای حسن محمودی معاون نظارت و بازرسی نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان در جمع طلاب این مدرسه برگزار کرد.

محمودی در این مراسم بیان کرد: باید فهم سیاسی جامعه را به فهم راهبردی تبدیل کنیم؛ جامعه اسلامی امروز بین فرصت ها و تهدیدها قرارگرفته است که برای عبور از این تهدید ها، به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی «باید با منظومه انقلابی حرکت کرد تا کشور را با منظومه انقلابی تبدیل به فرصت ها کنیم».

وی افزود: دشمنان همواره برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران تلاش کرده اند، از جمله آمریکایی ها که پنج جنگ پی در پی برای جمهوری اسلامی برنامه ریزی کردند؛ جنگ نرم فرهنگی، جنگ دیپلماسی وسیاسی، جنگ اقتصادی، جنگ نیابتی، جنگ اطلاعاتی.    

معاون نظارت و بازرسی نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان ضمن توضیح پنج جنگ مطرح شده و نیز پاسخ به سوالات طلاب پیرامون لایحهFATF  گفت: مسئولان نظام و نمایندگان مجلس باید با دقت نظر بیشتری به بررسی و تصویب لوایح پیشنهادی بپردازند.

پس از پایان جلسه، طلاب و نیز جمعی از بانوان این شهرستان اعتراض خود به این لایحه را با نوشتن طومار و امضای آن اعلام داشتند.