کد مطلب: 64753 تعداد بازدید: ۱۳۱

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه نینوا استان گلستان:

انقلاب شکوهمند اسلامی؛ دست آورد برگرفته از نهضت عظیم حضرت اباعبدالله ع است

یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰:۱۶
«حجت الاسلام والمسلمین روح الله رجنی» اذعان کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی، از دست آوردهای عظیم برگرفته از نهضت عظیم حضرت اباعبدالله(ع) و یاران با وفای ایشان است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، «حجت الاسلام والمسلمین روح الله رجنی» در «همایش زینبیون» که به همت مدرسه علمیه الزهرا(س) مینودشت برگزار شد، به بیان دست آوردهای عاشورا و الگوپذیری از آن، در انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس پرداخت.

حجت الاسلام رجنی در جمع طلاب این مدرسه گفت: عاشورا محصول نگرانی استراتژیک یزید از امام حسین(ع) است؛ با توجه به این که همیشه جبهه حق طرفداران کمتری نسبت به جبهه باطل دارد و اهداف جبهه حق، اهداف والا و مقدسی است و پا نهادن در جبهه امام حسین(ع) که چیز دنیایی در آن راه ندارد و تنها نقش هدایتگری مردم را به عهده دارند؛ امام(ع) نقشه راه را برای افراد تبین فرمودند.

وی ضمن اشاره به آثار و برکات انقلاب شکوهمند اسلامی، آن را از دست آوردهای عظیم برگرفته از نهضت عظیم حضرت اباعبدالله(ع) و یاران با وفای ایشان برشمرد.

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه نینوا استان گلستان با بیان این که دفاع مقدس محصول نگرانی استراتژیک جبهه دشمن از انقلاب ما بود،افزود: مردم کشور ما نتیجه پیروزی را در آینده خواهند دید که بسیاری از حقایق آشکار می شود.