کد مطلب: 64320 تعداد بازدید: ۱۳۴

یک مسئول گروه جهادی بیان کرد:

خدمت رسانی به مردم؛ هدف اردو های جهادی

دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۵:۳۲
«خانم خدیجه الازمنی» گفت: حوزه های علمیه می توانند در ایجاد روحیه سازندگی و امید در بین مردم مناطق محروم فعالیت کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، «خانم خدیجه الازمنی» گفت: یکی از عرصه هایی که حوزه های علمیه می توانند نقش آفرینی کنند، اردوهای جهادی است که در کنار فعالیت های عمرانی و سازندگی؛ فعالیت های فرهنگی، ایجاد روحیه سازندگی و امید در بین مردم مناطق محروم را بر عهده دارد.

وی با بیان این که هدف نهایی در اردوهای جهادی، خدمت رسانی به مردم است؛ یکی دیگر از فعالیت های این نوع اردوها را کشف استعدادهای مردم مناطق محروم دانست.

مسئول گروه جهادی مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آبادکتول ضمن اشاره به فعالیت های انجام شده افزود: تقارن اعزام گروه جهادی با ایام محرم بهترین فرصت است تا مبلغین در کنار سایر فعالیت ها، به وظیفه  اصلی خود یعنی تبلیغ دین اسلام، بپردازند.

الازمنی عنوان کرد: گروه جهادی اعزام شده از این مدرسه علمیه در زمینه های مختلف فرهنگی به انجام خدمت مشغول بودند، از قبیل؛ برگزاری کلاس های علمی و آموزشی و تقویتی، قرآن، احکام، هنری، نشست های سبک زندگی، اخلاقی، اعتقادی، مشاوره های فردی و جمعی، یادواره شهدا، سرکشی از خانواده های محروم و بیمار، تهیه و توزیع لوازم التحریر و البسه، طب سنتی و ویزیت رایگان و برگزاری مراسمات مذهبی.