کد مطلب: 64307 تعداد بازدید: ۱۰۸

پیام تسلیت مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء س بندرترکمن به بازماندگان حادثه تروریستی اهواز

دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴:۱۱
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن با تسلیت به بازماندگان شهدای حادثه تروریستی اهواز گفت: خون این شهیدان، دلیل محکمی بر عزم راسخ ایران در گرفتن انتقام از دشمنان است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، «خانم خدیجه قانعی زارع» در پی حمله تروریستی به مردم اهواز با صدور پیام تسلیتی گفت: ملت ایران بداند قطره قطره خون این شهیدان دلیل محکمی بر عزم راسخ خدمتگذاران آنها در گرفتن انتقام از دشمن پلید است.

حادثه دلخراش تروریستی عوامل مزدور استکبار جهانی و دولت های رو به زوال منطقه در اهواز بار دیگر ثابت کرد نهضت اسلامی و مقاومت دلیرانه مومنان به وعده رهایی بخش الهی همواره در معرض تهدید و هجمه جریان باطل شیطانی قرار دارد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام سخیف دشمنان، شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس از سوی تروریست های کوردل را به ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، جامعه روحانیت و خانواده های معزز این شهدای والامقام تسلیت و تعزیت عرض می کنم و برای آن شهدای معزز علو درجات و برای تمامی بازماندگان صبر جمیل مسألت می نمایم. همچنین از درگاه الهی آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه دلخراش را دارم.