کد مطلب: 64204 تعداد بازدید: ۱۷۷

پیام مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان در پی حادثه تروریستی اهواز

یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷:۲۱
در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی زمانی نبوده است که ملت جان برکف ما توطئه های دشمنان زبون خود را تجربه نکرده باشند؛ هر زمان به یک نحو و به شکلی سخیف تر. تجربه هوشیاری و بصیرت این مردمِ همیشه در صحنه نشان داده است که توطئه گران نمی توانند در ایمان، فداکاری، اراده و وحدت شان خللی ایجاد نمایند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان پیامی صادر نمود که بدین شرح است:

در ایامی که به نام سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، مسلمین جهان یاد و نام آن امام همام و یاران فداکارشان را بر جان و دل خود زنده نگه داشته اند، بار دیگر هم وطنان عزیزمان مورد حمله دشمنان خبیث و کوردل قرار گرفته و در حادثه ای تروریستی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در اهواز و رژه نیروهای مسلح رخ داد، شماری از مردم مظلوم اعم از کودک و زن و مرد مجروح شده و یا به درجه والای شهادت نائل شدند.

در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی زمانی نبوده است که ملت جان برکف ما توطئه های دشمنان زبون خود را تجربه نکرده باشند؛ هر زمان به یک نحو و به شکلی سخیف تر. تجربه هوشیاری و بصیرت این مردمِ همیشه در صحنه نشان داده است که توطئه گران نمی توانند در ایمان، فداکاری، اراده و وحدت شان خللی ایجاد نمایند، چرا که همیشه ثابت نموده اند بر آرمان های اسلام، شهدا، امام عظیم الشأن(رضوان الله تعالی علیه) و رهبر فرزانه خود وفادار و مستحکم خواهند ماند.

 مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی و اقدام بزدلانه دشمنان و نیز عرض تسلیت به ساحت مقدس حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف), مقام عظمای ولایت امام خامنه ای(مدظله العالی) و خانواده های بزرگوار شهدا به ویژه شهدای این حادثه؛ از جانفشانی نیروهای نظامی و انتظامی و عوامل ایجاد کننده امنیت در کشور که در دفاع از ارزش های اسلامی و حفظ وحدت از هیچ تلاشی فرو گذارنیستند، قدردانی می نماید.