کد مطلب: 61844 تعداد بازدید: ۲۲۵

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان گلستان خبر داد:

شرکت 1200 نفر در آزمون مربیان «زندگی به رنگ خدا»

پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱:۱۱
«خانم لیلا کابوسی» اعلام کرد: یک هزار و ۲۰۰ نفر در آزمون مربیان طرح آموزشی «زندگی به رنگ خدا» شرکت کردند، که ۶۰ درصد شرکت‌کنندگان بانوان و ۴۰ درصد آن‌ها آقایان بودند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، «خانم لیلا کابوسی» گفت: همواره یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری رفع آسیب های اجتماعی و آموزش سبک زندگی اسلامی بوده است. در راستای نهادینه کردن این فرهنگ اسلامی، دوره‌های آموزشی مربیان طرح «زندگی به رنگ خدا» با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه در جوار آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: این دوره ها با هدف آموزش مهارت‌های زندگی در سه گرایش مهارت‌های زندگی با رویکرد مهارت‌های فردی، مهارت های زندگی با رویکرد ازدواج و خانواده و مهارت‌های زندگی با رویکرد فرزندپروری برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان گلستان با بیان اینکه یک هزار و ۲۰۰ نفر در آزمون مربیان طرح آموزشی «زندگی به رنگ خدا» شرکت کردند، تصریح کرد: ۶۰ درصد شرکت‌کنندگان بانوان و ۴۰ درصد آن‌ها آقایان بودند.

کابوسی توضیح داد: ۶۰۰ نفر از این شرکت‌کنندگان برای دوره یک هفته‌ای آموزش مربیان در قم انتخاب می‌شوند و از تاریخ پانزدهم تیرماه در ۶ دوره یک‌هفته‌ای آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند،

وی افزود: پس از برگزاری این دوره یک‌ هفته‌ای که با حضور اساتید کشوری برگزار می‌شود، آزمونی از شرکت‌کنندگان گرفته می‌شود و پس از قبولی در این آزمون، گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی به آن‌ها اعطاء می‌شود تا بتوانند در امامزاده‌ای به تدریس دروس مربوط به خود بپردازند.