کد مطلب: 61681 تعداد بازدید: ۱۸۹

مدیر مدرسه علمیه کوثر س علی آباد کتول:

شهدا و خانواده های آنان اسوه صبر و استقامت در برابر ظلم هستند

پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱:۰۶
«خانم سیده فاطمه حسینی» گفت: شهدا و خانواده های آنان اسوه صبر و استقامت در برابر ظلم هستند .

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، «خانم سیده فاطمه حسینی» در ویژه برنامه ای که به مناسبت سوم خرداد با حضور طلاب و جمعی از خانواده های شهدای این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: شهدا و خانواده آنان اسوه صبر و استقامت در برابر ظلم هستند .

وی ابراز کرد: در زمان دفاع مقدس خواهران هم دوش مردان در راه دفاع از کشور در برابر دشمنان خارجی مقاومت کردند که در نتیجه به شهادت رسیدند.

مدیر این مدرسه علمیه با تاکید بر الگوگیری از شهدا و خانواده های آنان خاطرنشان کرد: شهدا و خانواده های آنان که اسوه صبر و استقامت در برابر ظلم هستند، باید الگویی برای طلاب خواهر باشند که مردم را در برابر جنگ نرم دشمن به معارف دین دعوت کنند.

خانم حسینی ادامه داد: با توجه به اینکه دشمن خارجی و داخلی لحظه ای از وضعیت کشور غافل نیستند و منتظر نقطه ضعفی از مسلمانان اند، طلاب با آگاهی بخشیدن به آحاد مردم نباید اجازه دهند که واقعه عاشورا تکرار شود و دشمن از نقاط ضعف سوءاستفاده نماید.

وی ضمن توصیه بر هوشیاری مردم در مقابل توطئه های دشمن، افزود: به پاس قدردانی از زحمات شهدا و خانواده های آنان که در راه دفاع از کشور جانفشانی و فداکاری نمودند، باید مانند ایشان در راه دفاع از ارزش های دین و اسلام تا آخرین نفس مقاومت کنند.

گفتنی است این مراسم با ختم قرآن توسط طلاب، قرائت زیارت عاشورا و مدح اهل بیت(علیهم السلام) و نیز تجلیل از برخی خانواده های شهداء به پایان رسید.