کد مطلب: 61556 تعداد بازدید: ۱۷۸

معاون فرهنگی مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آبادکتول گفت:

اندیشه های امام خمینی ره رمز پایداری انقلاب اسلامی است

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۲۱
«خانم فاطمه خلف» بیان کرد: اندیشه های امام خمینی(ره) در پایداری و بقاء انقلاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است، پیشرفت های علمی، نظامی، فرهنگی و غیره امروز مدیون اندیشه ها و فعالیت های امام راحل است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان، «خانم فاطمه خلف» اذعان نمود: اندیشه های امام خمینی(ره) در پایداری و بقاء انقلاب از اهمیت  ویژه ای برخوردار است، پیشرفت های علمی، نظامی، فرهنگی و غیره، در جامعه امروزی مدیون اندیشه ها و فعالیت های امام راحل است.

وی بیان کرد: استقلال و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون اراده ای است که امام راحل برای مردم ایران به ارمغان آوردند؛ لذا، برگزاری برنامه های فرهنگی در جهت شناساندن اندیشه های امام به نسل جدید، از ضروریات و جزء وظایف همگان است.

معاون فرهنگی این مدرسه علمیه به برنامه های برگزار شده در ایام رحلت حضرت امام(رض) اشاره کرد و عنوان نمود: توزیع بروشور فضایل و مناقب امام علی(ع) از دیدگاه اهل سنت، توزیع بروشور دشمن شناسی از دیدگاه امام خمینی(ره) با هدف بیان و آشنایی با اندیشه های امام، نشست روشنگری با محوریت اندیشه ها و جایگاه امام راحل(ره) نمونه ای از فعالیت های انجام شده در این مدرسه مقدسه است.