کد مطلب: 60445 تعداد بازدید: ۱۹۹

کارشناس مسائل سیاسی:

دشمنی آمریکا به خاطر اسلام ناب محمدی و اصل نظام است

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵:۱۴
«خانم ربابه هاشمی» گفت: علت دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران به علت بحث موشک و انرژی هسته ای نیست بلکه دشمنی آمریکا به خاطر اسلام ناب محمدی(ص) و اصل نظام است.

«خانم ربابه هاشمی» در نشست سیاسی مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س) که با حضور طلاب این مدرسه برگزار شد، اصول امام(ره) را به عنوان نقشه راه انقلاب معرفی نمود و بیان کرد: اگر راه امام را عمدا فراموش و یا کنار بگذاریم، ملت ایران سیلی خواهد خورد.

وی حفظ اسلام ناب محمدی(ص) را یکی از اصول امام خمینی(ره) دانست و ادامه داد: از نظر حضرت امام(ره)، انقلاب اسلامی بر پایه اسلام ناب شکل گرفته و بر این اساس نیز باید اداره شود.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: امام(ره) اطمینان به قدرت الهی و عدم اعتماد به حرف های عوام فریبانه دشمن و مستکبرین را در قالب توکل الهی مثل شریان خونی به منت انتقال می داد.

هاشمی با بیان این که امام(ره) طرفدار جدی حمایت از محرومان و مستضعفان بود، افزود: امام(ره) مردم را ولی نعمت خود و خود را خادم ملت می دانست و مسلمین را از خوی کاخ نشینی بر حذر می داشت.

وی اصول و نقشه راه امام(ره) را راه نجات و پیشرفت کشور برشمرد و بیان کرد: علت دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران به علت بحث موشک و انرژی هسته ای نیست بلکه دشمنی آمریکا به خاطر اسلام ناب محمدی(ص) و اصل نظام است.