کد مطلب: 60438 تعداد بازدید: ۸۰

کارگاه های دانش افزایی ویژه ماه مبارک رمضان در مدرسه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول برگزار شد

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷:۰۷
«خانم فاطمه خلف» اعلام کرد: کارگاه های دانش افزایی با هدف ارتقای سطح آگاهی و دانش مبلغین با موضوعات و محورهای مختلف در این مدرسه مقدسه برگزار گردید.

«خانم فاطمه خلف» با بیان این که ماه رمضان، ماه شکستن بت های نفس است، گفت: فضیلت والای این ماه بر کسی پوشیده نیست اما برای بهره برداری بیشتر از این ماه لازم است اهمیت و جایگاه آن در بین مبلغین و دانش آموختگان تبیین گردد که این امر با آگاهی بخشیدن و دانش افزایی مبلغین میسر می گردد.

وی ضمن اشاره به وظایف مبلغین اظهار نمود: مبلغین نقش بسیار بی بدیلی در آگاه سازی اقشار مختلف جامعه دارند، از جمله وظایف آنان توجه به آسیب های اجتماعی و ارائه راه کارهایی برای مصون ماندن و مقابله با آن هاست، بنابراین باید با به روز کردن معلومات و دانسته ها، سطح دانش خود را ارتقا دهند.

این معاون فرهنگی در ادامه به فعالیت های تبلیغی مدرسه علمیه خود اشاره کرد و گفت: کارگاه های دانش افزایی با هدف ارتقای سطح آگاهی و دانش مبلغین با موضوعات و محورهای مختلف در این مدرسه مقدسه برگزار گردید.

خلف ادامه داد: در این جلسات، اساتید به بیان احکام ویژه ماه مبارک رمضان، شرح و تفسیر دعای افتتاح، مباحث روانشناسی و تفکر و تدبر در قرآن می پردازند.