کد مطلب: 60023 تعداد بازدید: ۱۴۳

امام جمعه شهر فاضل آباد:

طلاب بانوان نمونه تاریخ شیعه را الگوی خود قرار دهند

سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵:۴۹
«حجت الاسلام والمسلمین نجفعلی قاسمی» بیان کرد: طلاب باید با اراده قوی و رغبت بسیار و با میل و نشاط درس بخوانند و از بانوان نمونه تاریخ شیعه مانند بانو مجتهده امین و افرادی همچون سیدرضی درس بگیرند.

جشن روز معلم با حضور حجت الاسلام والمسلمین نجفعلی قاسمی امام جمعه ومسئولین شهر فاضل آباد در جمع طلاب، اساتید و کارکنان مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد برگزار شد .

حجت الاسلام قاسمی در این مراسم گفت: شهید مطهری(ره) بدونه ترس و واهمه از ملامت و سرزنش دیگران، وارد میدان مبارزه می شد و با مهارت خاصی به مبارزه علیه روشنگران غرب زده و جبهه متحجران و بدعت گذاران دین می پرداخت.

وی ضمن بیان اینکه قیمت گذاری برای معلم و علم، عادلانه نیست، اظهار کرد: در آموزه های دینی، احترام و ادب نسبت به استاد و معلم بسیار سفارش شده است چرا که علم ارزش فوق العاده ای دارد و معیار برتری انسان است.

امام جمعه شهر فاضل آباد اظهار کرد: اگر کسی در راه علم آموزی پیرامون زنده نگه داشتن اسلام، از دنیا برود؛ هم ردیف اولیای الهی است.

حجت الاسلام قاسمی در پایان تاکید کرد: طلاب باید با اراده قوی و رغبت بسیار و با میل و نشاط درس بخوانند و از بانوان نمونه تاریخ شیعه مانند بانو مجتهده امین و افرادی همچون سیدرضی درس بگیرند.