کد مطلب: 58884 تعداد بازدید: ۱۸۲

ماه شعبان بهترین فرصت برای نزدیک شدن به امام زمان عج

پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲:۲۱
«خانم زهرا شاهبازی» گفت: ماه شعبان بهترین فرصت برای نزدیک شدن به ولی خداست که انسان های منتظر با انجام وظایف اصلی در این امر مهم، خود را به هدف نزدیکتر می کنند.

«خانم زهرا شاهبازی» در جمع طلاب و اساتید مدرسه علمیه کوثر(س) علی آباد کتول در راستای راه های نزدیک شدن به حضرت ولیعصر(عج) در ماه شعبان گفت: یکی از اصلی ترین اهداف فعالیت های انسان در دنیا، نزدیک شدن به خداوند است و بهترین راه رسیدن به آن، توسل و اتصال به ائمه اطهار(علیهم السلام) بویژه امام زمان(عج).

وی خاطر نشان کرد: ماه شعبان بهترین فرصت برای نزدیک شدن به ولی خداست که انسان های منتظر با انجام وظایف اصلی در این امر مهم، خود را به هدف نزدیکتر می کنند.

این کارشناس دینی در ادامه سخنان خود به وظایف فرد منتظر اشاره کرد و گفت: از مهم ترین وظایف فرد منتظر علاوه بر خلوت داشتن روزانه با امام زمان(عج)، این است که با ترک گناهان و استمداد از حضرت؛ خود را هر روز به امام زمان(عج) نزدیکتر کرده، مطیع وجود بزرگوارشان باشد.

شاهبازی با بیان اینکه ماه شعبان بهترین فرصت برای عهد بستن با امام زمان(عج) است، افزود: فرصت ماه شعبان را غنیمت شمرده و با تجدید عهد و میثاق در جهت کسب رضایت صاحب الزمان(عج) تلاش کنید.