کد مطلب: 56737 تعداد بازدید: ۱۸۷

معاون آموزش مدرسه علمیه الزهرا س گنبدکاووس خبر داد:

برگزاری جلسه هم اندیشی ستاد پذیرش

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹:۳۱
«خانم فریبا تیموری» گفت: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت موثر کشور بانوان هستند، با تکیه بر استعدادهای خدادادی، همت و پشتکار می توانند نقش ممتازی در تعالی و تربیت دینی جامعه ایفا کنند.

«خانم فریبا تیموری» مدیر این مدرسه گفت: حضرت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران در سخنی نغز و بی نظیر به اهمیت نقش زنان و بانوان می فرمایند: «بانوان نیمی از جامعه و مربی نیمی دیگر از جامعه هستند». مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نیز حوزه های علمیه خواهران را پدیده ای عظیم و مبارک می دانند. این مطلب بسیار مهمی است چرا که هزاران عالم، پژوهشگر و فیلسوف زن در حوزه های علمیه تربیت شده ا ند.

وی افزود: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت موثر کشور بانوان هستند، با تکیه بر استعدادهای خدادادی، همت و پشتکار می توانند نقش ممتازی در تعالی و تربیت دینی جامعه ایفا کنند. همان طوری که در پیروزی انقلاب اسلامی و شکوهمندی دوران دفاع مقدس توانستند نقش بی بدیل از خود به یادگار بگذارند.

مدیر این مدرسه خاطرنشان کرد: شرایط امروزه جامعه، ضرورت جذب و پرورش دین شناسان و مبلغان دینی خواهر را مضاعف می نماید تا جوانان ضمن بهره گیری علوم اسلامی و حوزوی و کسب معارف الهی در این قشر تاثیر گذار، همت گماشته و از این مسیر حرکت پر شتابی را به سوی رشد و کمال جامعه فراهم نمایند.

گفتنی است در این جلسه، هر یک از افراد حاضر؛ به ارائه  راه کار هایی جهت تبلیغ و معرفی بهتر این مدرسه علمیه در سطح شهر پرداختند و به هر یک از اعضای حاضر در جلسه با توجه به تصمیمات گرفته شده وظایفی واگذار شد.