کد مطلب: 56615 تعداد بازدید: ۱۶۹

کارشناس مسائل دینی توصیه نمود:

تکرار جشن های انقلاب، باید هر سال با شکوه تر از قبل باشد

پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷:۵۸
به مناسبت ایام الله دهه فجر و سوگواری حضرت زهرا(س) نشست سیاسی با سخنرانی «حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی صفایی» در مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) شهر انبارالوم برگزار شد.

«حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی صفایی» در جمع طلاب این مدرسه گفت: از آن جایی که پیروزی انقلاب با سختی هایی روبرو بوده و در این راه خون هایی ریخته شده، حفظ نظام از واجبات است و ما در این راه وظایفی به عهده داریم. وقتی ولایت و امامت را پذیرفتیم باید دراین مسیر قدم برداشته و سختی ها را هم تحمل کنیم.

وی افزود: وقتی به عصر پیامبر و امام علی و حضرت زهرا(علیهم السلام) توجه می کنیم، می بینیم در برابر دفاع از امامت و ولایت چه حمایت هایی کردند. بنابراین، حمایت از انقلاب سختی دارد و دشمن در همه احوالات و مسیرها برنامه ریزی می کند.

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) بیان کرد: تکرار جشن های انقلاب، باید هر سال با شکوه تر از قبل باشد. اگر انقلاب از دست برود، دشمن بر ما سیطره پیدا می کند. دشمن در صدد است که استقلال ما را از بین ببرد اما وحدت باعث به عقب راندن دشمن می شود. وقتی دشمن می گوید یک هفته ای ایران را تسخیر می کنیم، باید انس و الفت بین مسلمانان بیشتر شود و در این زمینه شیعه و سنی با هم برادرند.

حجت الاسلام صفایی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر مساله حجاب افزود: همه شهدا به حجاب و عفت وصیت کرده اند. تا زمانی که اسلام پابرجاست، در برابرش دشمنی و تخریب است.

در انتهای برنامه، طلاب این مدرسه برای تجدید میثاق با شهدا به گلزار شهدای گمنام شهر عازم شدند.