کد مطلب: 55988 تعداد بازدید: ۲۵۴

روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان خبر داد:

برگزاری کارگاه آموزشی «آشنایی با ابزارهای تبلیغاتی» ویژه معاونین آموزش

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷:۴۸
«خانم قربانی نژاد» گفت: تبلیغات و شناساندن حوزه های علمیه نباید منحصر به زمان پذیرش حوزه های علمیه باشد بلکه در همه ایام و مناسبت ها این کار صورت بگیرد.

«خانم قربانی نژاد» در ابتدای مباحث خود در جمع معاونین آموزش مدارس علمیه خواهران استان گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای انقلاب و امام راحل(رض) گفت: اگر انقلاب پیروز شد و نظام پا برجا ماند حاصل فرامین، دوراندیشی و تلاش های حضرت امام(ره) در آن زمان و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بعد از ایشان و نیز اتحاد و انسجام آحاد جامعه بوده است.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای شخصیت بی نظیر حضرت امام(رض) می فرمایند؛ «امام حقایق فراموش شده اسلام را احیا کرد و عدالتخواهی اسلامی را سردست بلند کرد». در زمان طاغوت و قبل از انقلاب، اجانب و زیردستان آنان در تار و پود کشور رخنه کرده بودند که اگر ارشادات، دلسوزی های و شجاعت حضرت امام(رض) در مقابله با طاغوتیان نبود، نظام و ارزش های دینی این گونه حفظ نمی شد.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان اذعان نمود: ارزش هاي فرهنگي يک جامعه مي تواند بين مردم جوامع ديگر تأثيرگذار بوده و تبادل انديشه ها و تجربه ها را موجب گردد. مثل انقلاب اسلامی ایران که یکی از بزرگ ترین ارزش های نظام ماست و آثار آن را در بیداری اسلامی کشورهای منطقه در سال های اخیر مشاهده کردیم.

قربانی نژاد در ادامه عنوان نمود: در آستانه پذیرش حوزه های علمیه خواهران و در جهت شناساندن و معرفی مدارس علمیه خواهران، روابط عمومی استان مبادرت به برگزاری کارگاه آشنایی با ابزار تبلیغ نمود.

وی معتقد است؛ تبلیغات و شناساندن حوزه های علمیه نباید منحصر به زمان پذیرش حوزه های علمیه باشد بلکه در همه ایام و مناسبت ها این کار انجام شود. در این صورت، مدارس علمیه به تدریج شناخته می شوند.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان در ادامه به ارائه مباحث خود در راستای «آشنایی با ابزار و تکنیک های تبلیغاتی» پرداخت.