کد مطلب: 55903 تعداد بازدید: ۲۵۸

توسط مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان منتشر شد:

بیانیه مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان جهت حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸:۰۵
مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن بیانیه ای را جهت حضور حداکثری ملت شریف ایران صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

وَالْفَجْرِ ﴿۱ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴

 

   سی و نه سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سپری شد، نظام مقدسی که با تفضل و تکیه بر حضرت احدیت و به برکت رهبری داهیانه حضرت امام عظیم الشأن(قدس الله نفسه الزکیه) و با همراهی امت جان برکف ایران اسلامی به پیروزی رسید؛ که ایمان، رهبری و مردم سه رکن رکین پیروزی این انقلاب الهی بود. آن گونه که الگوی ارزشمند و سرنوشت سازی را برای آحاد ملل و جوامع دیگر ارائه کرده است

تأملی در نهضت های آزادی خواه جوامع اسلامی در سال های اخیر، گویای نقش آفرینی ابعاد و پیامدهای انقلاب اسلامی ایران در فرایندهای آن است.

در این میان، روحانیون به عنوان نهادی برخاسته از متن انقلاب و مردم، با گام های استوار ایمان در خط مقدم دفاع از اسلام و تمامیت ارضی قرار گرفتند. همان طور که در عصر حاضر نیز در جهت رسالت خطیر خود، هوشمندانه حتی در فراسوی مرزهای کشور با سلاح ایمان، علم و عمل و حمایت از دولت های اسلامی منطقه به ویژه عراق و سوریه به خوبی درخشیدند.

از انصاف دور است که نقش جامعه نسوان و بانوان طلبه را در تمام دوران پیروزی این نظام مقدس، نادیده گرفت. آنانی که سلاح بر دوش و قلم بر زبان در حفظ حریم الهی جانفشانی کردند.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه)، شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدافع حرم و نیز تکریم ایثارگران و خانواده معزز آنان؛ از آحاد ملت هوشیار و جان برکف ایران اسلامی به ویژه جامعه روحانیت، طلاب و اساتید و کارکنان مدارس علمیه خواهران استان و نیز هم استانی های عزیز دعوت می نماید با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام ناب محمدی (صلیالله علیه و آله وسلم) در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.