کد مطلب: 55900 تعداد بازدید: ۴۴۲

توسط مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان انجام شد:

پیام تبریک مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان به مناسبت انتصاب «حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور» به سمت مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳:۲۶
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان به مناسبت انتصاب «حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور» به سمت مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور پیامی صادر نمود که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ذلِکَ فَضْلُ اللَّهِ یُؤْتِیهِ مَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِیمِ    

 

محضر مبارک حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای بهجت پور زید عزه

مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران کشور

 

سلام علیکم

با کمال مسرت انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور صمیمانه تبریک عرض می نمایم. علم و اخلاقِ توأمان در سیره و جوهره وجودی، از جنابعالی انسانی متخلق به آداب اسلامی و عالم به علوم اسلامی و انسانی ساخته است. جوهر این آداب ایمان است و جان مایه آن عشق، و این است راز ماندگاری و جاودانگی ارزش های دینی.

 رجای واثق داریم که این انتخاب، نوید بخشِ رشد و تعالی روزافزون به همراه نشاط و شادابی حوزه های علمیه خواهران باشد.

امید است در سایه الطاف لایزال الهی و ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و عنایت به سیره امام عظیم الشأن(رضوان الله تعالی علیه) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در تعالی بانوان و حوزه های علمیه خواهران و مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی، در این عرصه خطیر و خدمت به جامعه نسوان -این قشر تاثیرگذار در جامعه که می تواند ملتی را به قله های رفیع تکامل و بالعکس هبوط از هیمنه انسانیت رساند- و اعتلای اهداف والای اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه وآله وسلم) موید و منصور باشید.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان ضمن تبریک مجدد، از درگاه حضرت سبحان، تداوم تعالی و توفیق، سعادت و سیادت جنابعالی را مسالت دارد.