کد مطلب: 54680 تعداد بازدید: ۱۶۳

استاد حوزه بیان کرد:

9 دی حرکتی برخاسته از بصیرت و متکی برایمان و اراده الهی در تاریخ انقلاب اسلامی بود.

یکشنبه ۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱:۵۹
«خانم باقری» مشاور و استاد مدرسه علمیه الزهرا س گنبد کاووس بیان کرد: مردم در نهم دی نشان دادند برای دفاع از انقلاب، نظام، رهبری و مقابله با انحراف از مسیر انقلاب که مقدمه نفوذ و رخنه در داخل است، در صحنه هستند.

«خانم باقری» در نشست بصیرتی «میثاق با ولایت» در جمع طلاب این مدرسه بیان کرد: شعارهای روز نهم دی ماه مشخص کرد که مردم به هیچ جناحی گرایش ندارند و به تعبیر مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) 9 دی یکی از قله های فراموش نشدنی است.

وی افزود: 9 دی حرکتی برخاسته از بصیرت و متکی برایمان و اراده الهی در تاریخ انقلاب اسلامی بود. حماسه 9 دی پاسداشت ارزش های اسلامی و پاسداشت قانون و قانون گرایی است.

استاد حوزه اذعان نمود: در فتنه ها باید با احتیاط و بصیرت گام برداشت. باید مراقب دشمنان خارجی و داخلی خود باشیم. فتنه سال 88 برای از بین بردن انقلاب نبود بلکه برای براندازی اسلام بود.

باقری تصریح کرد: کسانی که هشت ماه تمام در مسجد های تهران نارنجک می انداختند و شعار نه لبنان نه غزه سر می دادند و خواستار جمهوریت بدون اسلام بودند، در روز عاشورا هم به امام حسین(ع) اهانت کردند و خواستار جمهوریت بدون اسلام شدند، اما با هوشیاری کامل رهبر معظم انقلاب و تسلیم پذیری و ولایت مداری مردم این فتنه به شکست انجامید.