کد مطلب: 53295 تعداد بازدید: ۱۷۶

نماينده ولي فقيه در استان گلستان گفت:

امروز ارتباط ما با كتاب از ضروريات زندگي است

پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹:۳۲
«آيت الله سیدکاظم نورمفيدي» نماينده ولي فقيه در استان گلستان در حاشیه چهارمین نمایشگاه کتاب حوزه های علمیه خواهران که از سوی موسسه آموزش عالی الزهرا(س)گرگان برگزار شد، گفت: امروز دنيا، دنياي علم و دانش و پيشرفت و توسعه است. اگر انسان با زمان جلو نرود، عقب خواهد ماند.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «آيت الله سیدکاظم نورمفيدي» نماينده ولي فقيه در استان گلستان و امام جمعه گرگان در حاشیه برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب که از سوی موسسه آموزش عالی الزهراء(س) گرگان برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار این موسسه پیرامون ضرورت برگزاري نمايشگاه كتاب بيان داشت: امروز دنيا، دنياي علم و دانش و پيشرفت و توسعه است. اگر انسان با زمان جلو نرود، عقب خواهد ماند. لذا ناچار است در همه زمينه ها با علم و معرفت و دانش مرتبط باشد.

وی افزود: با وجود ایجاد فضاهای مجازی، در عین حال اصل و مبنا كتاب است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان این که امروز ارتباط ما با كتاب از ضروريات زندگي است، اذعان نمود: برپايي نمايشگاه كتاب در واقع فضاهاي بيشتري براي كتاب و كتابخواني در برابر مردم خصوصاً نسل جوان قرار مي دهد و وسيله اي براي آشنايي هرچه بيشتر با كتاب و كتابخواني است.