کد مطلب: 52249 تعداد بازدید: ۲۰۶

مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان گلستان :

درس ایثار و شهادت، درس فراگرفته از سیره و نهضت امام حسین ع

جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۵:۱۲
«حجت الاسلام و المسلمین ریاحی» اذعان نمود: یکی از معضلات جامعه ما بحث خانواده است که دشمن چشم طمع به آن دوخته و در عرصه های تغذیه، طب و خانواده فعالیت های سوء بسیار می کند.

«حجت الاسلام والمسلمین ریاحی» مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان گلستان در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهراء(س) گرگان بیان نمود: لازم است مبلغین متوجه جریان برخی از ملی‌گراها باشند و جامعه را متوجه حق و حقیقت کنند و برای برافراشته شدن پرچم اسلام تبلیغ نمایند. طلاب به عنوان مشاور و مبلغ، زندگی مردم را به محیطی گرم و صمیمی تبدیل کنند تا از چالش های موجود خلاصی یابند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: با وجود اینکه داعش از گروه بسیار عظیمی تشکیل شده و همه دشمنان اسلام از او حمایت کردند، ولی با رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و فداکاری جوانان ایران که این درس ایثار و شهادت را از مولای خودشان امام حسین(ع) گرفتند، در مقابل این گروه ظالم و جاهل ایستادند و آنها را به نابودی کشاندند که این نشان دهنده درایت، مدیریت و اعتقاد و ایمان مقام معظم رهبری و جانفشانی شهیدان مدافع حرم می باشد.  

مسئول بسیج طلاب و روحانیون این استان به نقل از الکساندر لوئین، علت رشد آقای پوتین را استفاده از رهنمودهای حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) دانست. گفته می‌شود آقای پوتین فردی با اقتدار و صلابت است اما در مقابل مقام معظم رهبری خاضع و متواضع قرار می گیرد و حتی در روز جهانی روسیه در کاخ کرملین می‌گوید؛ امنیت روسیه مدیون رهبری ایران است و حاضر است تمام یگان رزمی خود را در اختیار ایران قرار دهد که این نشان از مدیریت و قدرت مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران می باشد و طبق فرمایش ایشان هر گروه و حزبی که بخواهد با اسرائیل بجنگد مورد حمایت ایران است.

حجت الاسلام ریاحی اذعان نمود: یکی از معضلات جامعه ما بحث خانواده است که دشمن چشم طمع به آن دوخته و در عرصه های تغذیه، طب و خانواده فعالیت های سوء بسیار می کند.

وی در پایان اعلام نمود: بسیج طلاب تلاش دارد جلسات سخنرانی با موضوعات حقوق خانواده و کلاس های آموزشی تربیت مشاور را برگزار نماید .